1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Düşük maliyetli ve en etkili akvaryum filtre proje yarışması

Başlığı 'Portal Yarışmaları' kategorisinde Akvaryum Portalı tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

?

En beğendiğiniz proje hangiisi ?

 1. Filtresi kendinden üretim ve karantina haznesi

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. Ekonomik dış filtre yapımı

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Üst sump yapımı

  oy sayısı 0
  0,0%
 4. Ekonomik tepe filitre+Akvaryum kapağı ve aydınlatma

  oy sayısı 0
  0,0%
 5. Pimaş borudan görünmez iç filtre

  oy sayısı 0
  0,0%
 6. Pakadam

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Akvaryum Portalı

  Akvaryum Portalı

  Mesajlar:
  115
  İsim:
  Akvaryum Portalı
  Merhaba arkadaşlar;

  Akvaryum Portalı olarak hem eğlenecek hem de beyin jimlastiği yaparak hobici arkadaşların faydalanabileceği filtre sistemlerini ortaya koyacak yeni bir yarışma düzenlemek istedik. Sıcak platform ortamında yarışmalar düzenlerken bazı platformların aksine sıradan yarışmaları ilkelerimiz açısından yapmamaya çalışıyoruz. Sadece fotoğraf yarışmalarının bizlere katkısının az olduğunu düşündüğümüzden kendi (DIY) yapım ekipmanlarımıza dair yarışmalar düzenlemiş olup, bu yarışmada ise sadece çizim ve fikirler yarışacak. Yarışmaya katılımlarda çizim kullanılacak ve genel olarak kullanılacak malzemelerin ne olduğu belirtilerek proje kısa olarak ortaya koyulacak.

  Yarışma kurallarımız bizilerin gayet basittir. En az 3 katılım şartı vardır, aksi halde yarışma cazibesini yitirdiğinden iptal edilir. Emeğe saygı ön plandadır ve sadece kendi fikir ve yine projemizle katılabilmemizdir. Sadece çizimli proje ile yarışmaya katılabilirsiniz. Eğer yapılmış projeniz varsa da çizimini öncelikli yayınlamak koşuluyla tamamlanmış projenin bitmiş halinden bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Her çizimli projeye bir isim belirleyerek bu başlık altına çizim ve kısa yapılışını açabilirsiniz. Yarışmaya açılan ankete oy kullanılması süretiyle birincimiz belirlenecektir. Yarışmaya sadece özel üye, onur üyesi, üstad üye, Dıy gurup ve kurucu üyelerimiz oy kullanabilecektir. Bu statülerden katılımlar kendi çizimlerine oy kullanamaz. Ankete oy kullanımları yarışma boyunca diğer üyeliklere kapatılacaktır.

  Yarışma ödülü:

  Yapılacak bir Dıy filtrede kullanılması amacıyla yarışma ödülü olarak Atman 104 devridaim motoru hediye edilecektir.

  [​IMG]
  Atman AT-104 Kafa Motoru 2400 l/hr

  Örnek çizim:

  [​IMG]

  Örnek tanıtım: Kafa motoru kullanarak su akvaryum üzerine koyacağımız hazne içindeki bölmelerden geçerek diğer taraftan akvaryuma temiz olarak inecek. Kullanılan hazne ....? malzemesidir.


  Bu başlık altına çizimlerinizi isim belirleyerek ekleyebilirsiniz. Herkesin katılımını rica ederiz. Amaç yarışırken gelişmektir ve biliyoruz bu kapasaitedeki üye çoğunluğuna fazlasıyla sahibiz.

  Katılımlar 10 Eylül akşamı sona erecektir ve anket oy kullanımına açılacaktır. 20 Eylül akşamı ankete oy kullanımı sona erecek ve kazanan üyemiz açıklanacaktır.

  Keyifli nice yarışmalara.

  Not: Bu başlık katılım başlığıdır. Düşünce mesajlarınızı veya sorularınızı aşağıdaki linkten sorabilirsiniz. Katılım başlıkları haricindeki mesajlar silinecektir.

  http://www.akvaryumportali.com/showthread.php?t=603
   
 2. hasanacar

  hasanacar

  Mesajlar:
  784
  İsim:
  Hasan Acar
  Düşük maliyetli ve en etkili akvaryum filtre proje yarışması sonuçlandı.

  Kullanılan oylara göre Pimaş borudan görünmez iç filtre isimli çalışmasıyla Cem TUNÇ birinci olmuştur. Kendisi tebrik ederiz.

  Projeler ilgili katagoriye bölünerek açılmıştır.

  Düşük maliyetli ve en etkili akvaryum filtre proje yarışması esnasında bazı noktalar dikkatlerden kaçmadı. Özellikle çalışma hazırlayıp yarışmaya katılanlar kendilerine oy verebilecekken diğer çalışmalara oy verip centilmence ve Portal ailesine yakışır bir harekette bulunarak hepimizi gururlandırmıştır. Katılan ve oy veren tüm Portal ailesi üyelerine tekrar teşekkür ederiz.

  Kutlama mesajlarınız için lütfen şu bağlantıyı takip ediniz:http://www.akvaryumportali.com/showthread.php?t=603
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş