1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

düş...

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde suret tarafından 29 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    O "şimdi" beklenen ve "sonunda ulaşabilmek" düşüncesiydi yıllardır hakim olan, acımasız dediği her günün ekinini biçme zamanı geldiğinde. Şimdi'nin yıllarca beklenilmesi mi yoksa şimdi'nin gelmiş olması mı değerliydi? İşte buydu gelen, beklenen. Sonunda ulaşabilmek için o yolda, kendisini onun kollarında bulabilmek veya herşeyden bir kere daha vazgeçmek aynı manaya geliyordu nede olsa, herşeye yeniden başlamak...

Süpermen'in de dediği gibi; yukarı, yukarı ve ileri!

Ekin

Fotoğrafı özellikle bozdum ve izler bıraktım, yüzsüz yaptım.. Çalmak isteyen çalabilir, yapabilen editleyip düzeltsin sorun yok. Çalınabilir, izinsiz kullanılabilir, hiç bir hakkı mahfuz değildir zaten öyle bir iddia da edilecek görsel değildir. Şunu demek istiyorum ki en azından ben çalmadım, kız da benim. Bulut da benim!

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: düş...

Bir çocuğun gülüşünde saklıdır derler mutluluk. Hani şeker alan çocuğun şeker aldığı andaki sevinci.
    Ben çocukla ilgilenmiyorum, zaten o çocuk büyüdü sizinh aberiniz yok. Bak yüzünde yansıttıkları eline aldığı bir şekerin sevinci değil artık. Yaşadıkları ve hayatın yüzüne yansıttıkları, bu bir arkadaşın portresi veya bana yansıttıkları... Veya yarıda bırakılmış ve tamamlanmayacak bir cümlenin duyanda bıraktığı izleri..

Ya benim gördüğüm, ya da bak sende ne gördüm.. Senin yüzünden! Çocukla ilgisi yok, şeker veren amcayla belki ilgisi var ama olay şeker de değil, çocuk da değil aslında. O şekeri satın alan adama sen kimsin diye sormayan satıcıda bütün problem aslında. O şekeri üretmeyecekti. Veya şekere alet olmayacaktı. Bunun farkında mıydı?

Şekercinin yüzü, Arkadaşımın yüzü, Şekerden öncesi ve sonrası, şimdi de belki bende sorgulama sırası..

Ağıt

Bu fotoğrafı çalmayınız, hiç bir hakkı mafhuz değil ve hatta haklıdır bazen bazı kişiler, benzemiyor belki de hiç bir halta. Ama çalmayınız dedik ya, çok özel bir fotoğraf bu aslında... Buna rağmen bu fotoğrafı da bozdum sonra bir yerde görüp üzülmeyeyim diye.. Gözlere bak ne kadar basit görünüyor dimi? tam acemi işi. iyidir iyidir.. acemiyim ben. ondandır..

Sayfayı Paylaş