1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dışı sizi içi beni yakar

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Erman_GÜNDOĞDU tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Mrb arkadaşlar ben dış filtre almak istiyorum akvaryumum 150 lt marka ve debi olarak kendi kullandığınız memnun olduğunuz ve önerebiliceğiniz hangileridir ucuz olanlar makbule geçer yoksa bu ay zor geçer...:)

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Valla ben ekol 15 kullanıyorum memnunum geçen bir mili bozuldu değiştirdim 10 kat daha iyi oldu

3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Life tech 838 uygun ama işe yararmı lullanan varmı ekol 17 yi tavsiye ettiler ama 45w çok elektirik harcadığını söylediler

--- Ekleme; ---

dolphin c-700 almayı düşünüyorum 300w ısıtıcı hediye 115 lira sizce uygun bir seçim olurmu fiyat uygunmu?

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    JEBO 828 Dış Filtre tavsiye ederim.

5. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    İsmail abi bende de JEBO 828 var ama sanırım adı değişti. Life Tech ile birebir aynı.

cirol bunu beğendi.
  6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hasan doğrudur değişmiş olabilir.Ben'de olan jebo'yu volkan hocama verdim oda memnun .Şuan bende Eheim 2217 var saol'sun murat abi'den aldım.

7. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
  8. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Life tech 828 siparişi verdim. Roxin 300 w ısıtıcı hediye 96 lira caevaplarınız için teşekkürler.

9. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Ürünü 5 gündür kullanıyorum. Sep sessiz harika mikemmel herkese tavsiye ederim.

10. expe

expe

İsim:
    emre aydınlar
    Bana sorarrsanız tetra tec 700 lük sizin işinizi görür ve kalite bakımındanda cok kaliteli vede sessiz.Elektirik sarfiyatıda baya düşük.

Sayfayı Paylaş