1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dış Filtre Hakkında :)

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Tatlı Balık 55 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tatlı Balık 55

Tatlı Balık 55

Yer:
    samsun
    İsim:
    Onurcan KALKAN
    Merhaba arkadaşlar.Ben 100*50*50 ölçülerinde 250 lt akvaryum yaptıracagım nasipse yaza hazır olacak. Sorum şu ben dış filtre olarak Jebo-Lifetech 829 veya 839 alacagım sizce hangisi daha iyi olur benim akvaryumum için (bu marka hakkında bilgi verebilirmisiniz kullananlar varmı ? memnun mu ? ) şimdiden teşekkürler. :)

2. aqua24

aqua24

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Erkan ELİBOL
    Onurcan kardeşim o modelleri hiç kullanmadım ancak; Eğer fiyat konusunda bir sıkıntın olmazsa,hydor prime 30,fluval yahut tetra1200 oldukça güzel.Bu üç markadan da kullanma fırsatım oldu hepsindende memnun kaldım hepside çok sessizdi,açıkçası tavsiye ederim yani :)

3. Tatlı Balık 55

Tatlı Balık 55

Yer:
    samsun
    İsim:
    Onurcan KALKAN
    Bunların da fiyatı biraz uçukk gibi geldi. bazı arkadaşlardanda bilgi alalım :)

4. aqua24

aqua24

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Erkan ELİBOL
    Evet fiyatlar biraz tuzlu :) Güvenebilirsen güzel ikinci eller bulunabiliyor piyasada uygun fiyata.Bende çünkü sürekli ikinci el aldım şükür bi problem yaşamadım.Bu konudaki düşüncemi ısrar ediyormuşum gibi anlama yani ben sana aldınmı gözün arkada kalmıcak filtre maksadıyla tavsiye ediyorum.Sonuçta zaten parasına göre mal derler ya o hesap açıkçası :) Sen yinede kullanan arkadaşların yorumunu al tabikide kendincede değerlendir en son kararıda sen ver ki için rahat etsin.

5. Tatlı Balık 55

Tatlı Balık 55

Yer:
    samsun
    İsim:
    Onurcan KALKAN
    Aqua pro var 1200 litre kapasiteli 100 liraya o uygun olur mu ?

6. aqua24

aqua24

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Erkan ELİBOL
    Saatte 1200 lt. Senin akvaryuma yeterli olur diye düşünüyorum kardeşim. Birde filtre malzemelerini kaliteli seçip uygun yerleştirirsen bir sıkıntı yaşamazsın,zaten dış filtreler sadece su devir işi görüyor esas işi yapan filtre malzemeleri.

7. Tatlı Balık 55

Tatlı Balık 55

Yer:
    samsun
    İsim:
    Onurcan KALKAN
    Teşekkürler :)

aqua24 bunu beğendi.
  8. aqua24

aqua24

Yer:
    İZMİR