1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dış filtre Life Ext 2000 Önerisi

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde mr.türker tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. mr.türker

mr.türker

Yer:
    İzmir-Bornova
    İsim:
    Türker Okcu
    Dış filtre hakkında önerilerinize ihtiyacım var. 180 lt bitkili akvaryum için aquaticlife ext 2000 dış filtre almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar yada bu dış filtre hakkında bilgisi olan fikir verirse çok sevinirim.

Dış Filtre Ürün Özellikleri :

Saatte 1000 litre su debisi
    3 filtre sepeti, içerisinde biyolojik filtre malzemesi, karbon ve sünger var
    18W

Life ext 2000 dış filtre almayı düşünüyorum, teşekkürler.

Dış filtre life ext.jpeg

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Kullanmadım bu markayı ama size tavsiyem bilinmiş bir marka almanız kaliteli ürün olsun. Dış filitre diyip geçmeyin unutmayın o tankdaki suyu çeviricek ufak bi kaçakda evi su basabilir..

3. mr.türker

mr.türker

Yer:
    İzmir-Bornova
    İsim:
    Türker Okcu
    Almayı düşündüğüm filtreler içinde tetratec 700 -jebo 835- vardı ama internettekı olumsuz yorumları okuduğumda kafam allak bullak oldu fluval ve eheım fıltrelerde butcemı aşıyor.

4. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    İnternette bir çok yanlış şey yazılı tabiki doğruda yazılı mesala tetra tec 1200 dış filitr su kaçırıyo yazmıslar hep kaçırmıyo sağlam bendeki diyende var onların basına gelen sizinde basınıza gelcek diye bir kayide yok bende kullanıyorum tetra ama benimki sağlam 2 sene oldu nerdeyse .

5. Dark32

Dark32

İsim:
    Serhan Herdinç
    Şuan kullanmakta olduğum bir filtre...ses konusunda mükemmel denilebilecek kadar sessiz çalısıyor performansıda gayet güzel ..ilk 1 ay biyolojik denge kurulana kadar sıkıntılar yaratmıştı ama suan gayet güzel çalışmakta ...fiyat düşük performans iyi olsun diyorsan önerim Ext-2000 idealdir...(Şuan Ortalama Fiyatı Piyasa Min:80-Max140 TL Civarı)

6. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Filtre sunsun markasının birebir kopyası sunsun =tetratec kopyası:=)Tetramı bunlarmı siz karar verin. Tetra en azından new serisinde sorunları giderdi,arkasındada analodu pet var çin malı fiyatına daha ne olsun.

Sayfayı Paylaş