1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dış Filtre Seçimi

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde someye tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. someye

someye

150 Litre akvaryumuma dış filtre alacağım. Makul fiyatta ve kaliteli bir dış filtre önerebilir misiniz?

2. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
  3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    135 litre akvaryumumda bir seneyi aşkın süredir E JET 3368 kullanıyorum. Bu filtreyi takas yolu ile kullanılmış olarak aldım. Şu ana kadar hiç bir sorun çıkartmadı. Kulağınızı filtreye dayasanız bile en ufak bir ses duyamazsınız. Üç sepetli. Temizliği mükemmel. Piyasa fiyatı 115 lira civarı, tavsiye ederim.

4. someye

someye

Önerileriniz için teşekkürler.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Benden de bir oneri gelsin. Cin mali almayin. Su anda akvaryum kurdum filtre su mu kaciriyor, musluklarinda sorun mu var gibi bir derdiniz olmaz. Alin alman mali guzel bir filtre. Su girisi alttan olan filtreleri tercih edin. Sepetlerinin kenarlarinda bosluk olmasin. Filtrelenmeden gecen su olmasin. 5-10 hafta sonra alin filtreyi ama tam alin. Basiniza bu tarz sorunlar geldikten sonra elinizde teflon bant. Diger elinizde bez sizdiracak mi ses mi yapacak hava mi kaldi derdiniz olmaz.

6. someye

someye

Eheım 2213 aldım. Çok da güzel temizliyor ve hiç aksatmadan çalışıyor. Teşekkürler.

7. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Güle güle kullanın.

Sayfayı Paylaş