1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dış filtre tavsiye

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde inifnity tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. inifnity

inifnity

İsim:
    ismail işçi
    Merhaba arkadaşlar,
    300 litre icinde 10 tropheus olan akvaryuma dış filtre olarak ne önerirsiniz?
    a) jbl e1501 (1400 litre)- 550 tl
    b) eheim 2073 (1050litre)- 650 tl
    c)....

2. Gmsy

Gmsy

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Hüseyin GÜMÜŞAY
    Eheim yada fluval marka tercih edin.

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kullandıklarımı yazabilirim İsmail, 8 seneden beridir hiç bozulmadan hala çalışan dolphin c-1000 dış filtrem var hala çalışıyor sesli diyorlar ama ben sesini falan bu güne kadar duymadım.

Eheime classic 2213 kullandım şirketteki ciklet tankında temizlik ve elektrik kesintilerinde havayı almak için geri üflemek zorunda kalıyordum ama güzel temizliyor ve sessizdi.

Şuan da bitkili tankımda iki sepetli ada marka kullanıyorum sessiz ve kullanımı çok rahat.

ogeday_ylz bunu beğendi.
  4. ogeday_ylz

ogeday_ylz

Yer:
    Karşıyaka / izmir
    İsim:
    Ogeday YALAZ
    Evet veysel hocama katılıyorum benimde 300 lt ye yakın bir tankımda dolphin 1000 lik gayet iyi iş görüyordu. Eğer yattığınız odada ise akvaryum gece su sesi rahatsız edebilir onun dışında pek sesi yok hem performansına göre fiyatı çok makul olan bir alet.

veysel bunu beğendi.
  5. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    İsmail abi daha önce de konuşmuştuk, ben astroda ısrar ediyorum. Tatlı su tanklarımda 15 çeşit dış filtre kullanmışımdır. Astro kadar güzelini görmedim. Sağlam markaların(eheim, tetra, fluval vs) fluval dışında hepsini kullandım.
    Şuan internette 144 liraya astro 2212 gördüm. Çok net söylüyorum, eheim 2217 den kat ve kat başarılı bir filtre parasına göre. Aynı tankta, sıfır ayarında elimin altındaki astro 2212yi de kullandım, eheim 2217 yi de. Astro eheim dan zaten daha iyi, bir de 3te1 fiyatına olunca. Ben olsam 2 tane astro alırdım 2212. Tahminim 1i bile yeteketir ama.

6. SelimMertBalım

SelimMertBalım

İsim:
    Selim Mert Balım
    Ucuz ürüne para verecek kadar zenginseniz kaan arkadaşın tavsiyesini kullanabilirsiniz. Benim tercihim ise tetrateclerden yanadır yada fluval..
    ASTRO 5 ay kullanabildim sıradan bir elektrik kesintisinde bozdu işi..

Sayfayı Paylaş