1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dıy bölümü

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde mertx07 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Merhaba,
    Ben özellikle dıy bölümünün yeni üyelere dahil açılmasını istiyorum.Gerçekten çok faydalı bir yer.Bunu herkes görmeli ve uygulamalı.Teşekkürler.

2. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    DIy bolümünde gerçekten çok faydalı şeyler var. Bunu bircok insan biliyor, burada biraz vakit geciren yeni uyelikten cikmak icin paylasim yapan burayi gercekten ileri goturmek isteyen uyeler projeleri gorur uygular. Gerçek hobici dostlarina gosterir ve onlarada fayda saglar ama bazi uyanık olduğunu sanan hırsızlar buraya üye olur 1 mesaj bile atmaz bu emekleri projeleri calar ve bundan itibar hatta para elde eder. Bu da hiç hoş olmaz. Üzülmeyin Mert Bey paylasimlara devam edin emek olmadan gelen kazancin hayri olmaz unutmayin.

veligören, erdnc83, reis ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Gerçekten çok doğru söylüyorsunuz.Elinize sağlık.Çok haklısınız.

erdnc83 ve ogiler bunu beğendi.
  4. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    Bencede bilgi paylaştıkca kıymetlenir daha çok bilgi içinde her üyenin katılımcı olması gereklidir,bununla beraber belli bir çabayı göstermedende herşeyin elde edilmesi çok uygun olmaz.

reis, murer, mertx07 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş