1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dıy Gübre Tercihi

Başlığı 'Anket Forumu' kategorisinde nemesistr tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Merhaba arkadaşlar

Dıy gübre ihtiyacım olunca bakmadığım site kalmadı. Yabancı siteleri de inceleme fırsatım oldu ve bu gübreleri imal etmek bayağı gözümü korkuttu temo26 Oldukça kompleks yazılara şahit oldu.. Üniversitede okuduğum onca kimya dersinden sonra cidden kimyayı yeniden okuyasım geldi ve sonuç olarak hazır satın almaya karar verdim ve siteleri araştırmaya başladım.. Gözüme çarpan iki isim oldu;
    İstanbuldan Yasmut Tunç Bey
    Ankaradan Göktürk Seyhan Bey
    Hemen hemen ikisinin de fiyatları aynı ama performansları nasıldır bilmiyorum..
    Göktürk beyden daha önce edindiğim potasyum ile ihtiyacımı karşılayabildim ama malum bu işlerde ufak ml hemen bitior :D
    Bu iki arkadaştan sipariş eden arkadaşlar var mı ya da bana önerebileceğiniz bir insan var mı? Sizce hangi üstadın malzemeleri daha etkili ve kaliteli?

2. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
  3. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Yerli bitkiyi biliyorum hocam saolasın.. Orda istediğim gübreler malesef yok .. Yasmut ve Göktürk beyin sitesinde görünce hangisi daha iidir daha alakalıdır onu merak ettim..

4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Tunç Beyin misket gübrelerini halen kullanmaktayım. Seyhan Beyin gübresinden üstündür. Yada, Seyhan Beyin gübresi daha iyidir. diyemem. Çünkü Seyhan Beyin gübresini kullanmadım.

ENVER bunu beğendi.
  5. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Kullanan sipariş veren arkadaşlar elbette vardır diye düşünüyorum.Umarım en yakın zamanda seni tatmin edebilecek bir cevap alırsın kardeş.

6. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Çiçek Coşturan Fıstık Yeşil - Lucky Bamboo

Arkadaşlar bazı aktaristlerin bunu kullandığını gördüm mikroelement yerine. Sizden de kullanan var mı ?

Sayfayı Paylaş