1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

D-D Aquarium - Giesemann T5 Lambalar Hakkında

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde Akvaryum Merkezi tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Değerli arkadaşlar,

D-D Aquarium ve Giesemann arasındaki fason T5 üretim işbirliği 2015 başında sona ermişti. 9 yıl süreyle Giesemann firmasının T5 lambalarının tedariğini yapan D-D Aquarium firması, bundan böyle ürettirdiği
    T5 lambaları yeni ambalajı ile piyasaya sunacak.

Piyasaya sürülecek yeni ambalajlı T5 lambalarında, spektrum üretim telif hakları D-D Aquarium firmasına ait olduğundan dolayı herhangi bir spektrum değişikliği olmayacak.

Aşağıda orjinal metni görebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TencoMelih bunu beğendi.
  2. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Sevgili arkadaşlar,

T5 fiyatları online satış sitemizde güncellenmiştir.

http://www.akvaryummerkezi.com/T5-LAMBALAR,LA_357-2.html#labels=357-2,332-3

Stoklarda tükenen lambalarımız da çok yakında tekrar gelecek olup fiyatlarımız süreklilik arz edecektir.

Daha önce de belirtiğimiz gibi DD-Giesemann lambaları yeni ambalaj ve isim altında sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Stoklarımızda bulunan eski tip ambalajlı lambalar tükenene kadar satışına devam edilecektir. Fiyatlar tüm lambalar için geçerli olmak üzere revize edilmiştir.

Saygılarımızla,

TencoMelih ve nhtkmn bunu beğendi.
  3. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
  4. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Fiyatlar gerçekten uygun tutulmuş teşekkür ederiz benim metal halide almamı beklediniz :)

Sayfayı Paylaş