1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Daha Yolun Başında Deniz Akvaryumu Kurulumu 190x90x50..

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Erdem. tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Teşekkür ederim Eyüp Hayri bey, bakalım transferlere başlayınca daha da güzel, sağlıklı olması için çabalıycam..

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Erdem abi yeni gelişmeler var mı...:)

Erdem. bunu beğendi.
  3. MÜDÜR

MÜDÜR

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Aykut İŞGÖREN
    Kıskandım resmen yaa... :)

Erdem. bunu beğendi.
  4. Var Alparslan kardeşim, Seramik dekorları ekledim bir kaç fotoğraf bugün paylaşıcam. ;)

Abi senin akvaryum maşallah örnek olarak geçmekte, kaya dekorları olarak bakındığım google görsel aramada tak diye çıkmakta. ;) Aslında görünce aklıma gelmedi değil keşke arka fon'da akvaryumportalı diye yazılsaydı. :portaliseviyoruz:

Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gayet güzel olmuş, hemşerim akvaryum yapım işinde çok iyi. Her yeni akvaryumda daha da geliştiriyor. Güzel akvaryum olacak.

Erdem. bunu beğendi.
  6. Temel abi siz iki büyüğümü tanıdığım için bu hobi'de kendimi çok şanslı hissediyorum.. ;) :kucaklıyorum::portaliseviyoruz:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. Eyup Hayri YILDIRIM

Eyup Hayri YILDIRIM

İsim:
    Eyup Hayri YILDIRIM
    Erdem bey bizi fazla merakta birakmayin, bekliyoruz fotograflari:)

Erdem. bunu beğendi.
  8. Eyüp Hayri bey paylaşıcam birazdan, mercanlar için sağlıklı birşey ortaya çıkardığımızı düşünüyorum.. :)

9. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Erdem. bunu beğendi.
  10. Evet elden geçmiş yeni Seramik Dekor'um..

barbs, Alparslan ve YMR_AY bunu beğendi.
  11. Alparslan akşam fikirlerini bekliyorum.. ;)

12. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :nazar: Çok güzel Erdem bey.Az seramik kaya,bol refah yüzme alanı.İnsanın sizin tanka bakıp yaz tatili için akvaryumunuzda erken rezervasyon yaptırası geliyor.

Alparslan ve Erdem. bunu beğendi.
  13. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi senin akvaryumda derinlik var ama kaya yerleşimini öyle yapmalıki 3D kazandırıp derinliği ortaya çıkartmak lazım...

Erdem. bunu beğendi.
  14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abla koptum...

Erdem. bunu beğendi.
  15. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Erdem kolay gelsin güzel gidiyor
    Waveboxu çıkarmışsın sanki!

Erdem. bunu beğendi.
  16. Teşekkür ederim Yağmur hanım :) Seramikleri niyetim tek parça yapmaktı, ama böyle bir şekle karar verdik. Seramiklerin içlerine doğru küçük küçük mağaralarda düşündük paletleri yapıştırırken, ufak balıklarım için.. Bakalım bugün 2. hafta doluyor haftasonu inceden choromis düşünüyorum. ;)

17. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    temo4 Alparslan benim tankın kendisi kadar en var o tankta.Atlayacaksın içine gel keyfim gel.

Alparslan ve Erdem. bunu beğendi.
  18. Valla Alparslan 3D kazandırma yada çekimlerde olan metodlardan pek anlamıyorum şimdilik cep'ten çekip paylaşıyorum :)

Teşekkür ederim Hakan abi, wavebox'u dün bir marş yaptık 1-2 saat çalıştı bakalım onun nasıl üstesinden gelicez :) Kullanım Kılavuzunda bir Türkçeleştirmeye gitmeyi düşünüyorum.

19. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Erdem gayet Güzel olmuş maşallah. Bence Armatürü tavandan asma yaparsan daha güzel olacaktır.

Erdem. bunu beğendi.
  20. Yağmur hanım, doldurmadan önce bir sırtüstü uzanıp fotoğraf çektircektim hatıra maksatlı :D soradan pinpirikli biri olarak vazgeçtim. temo27

YMR_AY bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş