1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Daha Yolun Başında Deniz Akvaryumu Kurulumu 190x90x50..

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Erdem. tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Meleğe melek yakışır...:)

Erdem. bunu beğendi.
  2. Teoman abi, yağmur hanim ve Alparslan imparator melek konusunda zaten ince bir isteğim var, sora melek tanki olmasin benim akvaryum :)

Alparslan bunu beğendi.
  3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ne tankı olacaktı :eek: basit sıradan her köşe başında olan tanglerimi dolduracaktınız?Sizin o ince olan isteğinizin sağını solunu destekleyelim kalınlaşsın.

Erdem., Alparslan ve BulentS bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Teoman abimin tespitleri şaşmaz.Erdem abi sana yakışan o balıklar,ince istek zamanla gelişir...:)

Erdem., halilkocan, BulentS ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Yağmur hanım tang türleri ve bir kaç sürü çeşidi düşünüyordum hafiften bir mercan yapılanmasına da gideceğim için. :) Ama sizin imparator meleğiniz bana da en başından beri hep çekici, asil gelmiştir.. ;) Onu da eklemeyi düşünüyorum birbirlerine bulaşmadan gül gibi geçinip giderler :)

Teoman abinin tespiti güzel birde mercanlarla dalaşmasalardı, tang'ler gibi rahat bıraksaydılar ne olurdu :)

6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Eee Erdem bey olmuyor işte öyle canım cennet istiyor günahlarım bırakmıyor misali.İmparatorun tanglerle hiç bir sorunu olmadı onlar birbirini kovalarken o paşa paşa dolanıp duruyordu.Siz balıklarınızı koyun tanka sonra elinde açmayan bozulmaya yüz tutmuş zoası olan varmı diye yazın buraya:) ilk zoayı koyarsınız.Zaten angel gidip ona dadanıyor.

cimlikaya ve Erdem. bunu beğendi.
  7. O zaman angel'ın gönlünü yapmak için zoa tedarik etmek farz oldu :)

8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bence para verip almayın.Bende 2 ayrı kaya halinde zoa vardı ama o hep bozuk olanı didikledi.Bir şekilde doğada zayıf olan yenik düşüyor.

9. Bakalım o zaman bozulmaya yüz tutmuş zoa bulcaz bir yerden :)

10. Geçtiğimiz Cumartesi günü tankıma 9 adet choromis ekledim. Fakat ekledikten sora yaptığım her sayımda 8 çıkıyo kayalarıda kontrol ettim, Sump'a da baktım biri nereye gider ne yapar anlamadım gitti :( Siz şimdi onların böyle ufak olduklarına bakmayın, günü gelecek At'ın nüzerinden adâm alıceklerr :)

fotoğraf.JPG fotoğraf3.PNG fotoğraf4.JPG fotoğraf5.JPG fotoğraf6.JPG fotoğraf7.JPG fotoğraf8.JPG fotoğraf9.JPG

MÜDÜR, murer, halilkocan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Çok güzeller ,sen onları 30 yap .

Erdem. bunu beğendi.
  12. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Erdem abi chromisler çok güzeller Maşallah :nazar:
    Dediğin gibi ileride büyüyünce akvaryumu dolduracaklar...:)

Erdem. bunu beğendi.
  13. Teoman abi nasıl yapıyım :) Choromis yetiştirme çiftliği kuruyo gibi olmasın :D Sora büyüdükleri zaman bunlardan bile şüpheliyim, yeni giren balıklara ızdırap oluyolar.

cimlikaya bunu beğendi.
  14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aranızı bulayım 15...:koptum:

15. Teşekkür ederim Alparslan kardeşim :) Büyüdüklerinde daha da kabadayı olmasınlarda :)

16. Alparslan Valla tankım biraz daha yüksek olsa düşünebilirdim :) ama su yüksekliği 45'lerde..

17. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi şakaydı,senin akvaryumun alçak olduğundan dört dörtlük mercan akvaryumu olur.
    İnşallah güzel mercanlar ile dolar akvaryumun... :)

Erdem. ve barbs bunu beğendi.
  18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu tarz sürü balıkları içinden kayıp bireyler çok doğal karşılanmalı. Bulmak zaten imkansız gibi bir şey çoğunlukla. Kurtlar kum altına çekiyor, varsa yengeç yuvasına taşıyor olabilir. Güzel balıklar, sayı 15 civarı ideal bence de.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş