1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Damızlık İki Buçuk Yaşında Genç Yunus 1e 5d hediyeli

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde serkanun150 tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serkanun150

serkanun150

İsim:
    serkan bey
    Toplam 6 adet,
    1 erkek; 17cm boyunda,
    5 dişi; biri 15 diğer 4'ü 14cm, ölçümler nettir.
    2 sene önce 6-7 aylıken toplam 13 tane alıp seçerek oluşturduğum ideal GENÇ damızlıklarımdır.
    En son yavru alışında her biri 120'den fazla yavru verdi. Şu an dişilerden birinin ağzında yumurta vardır.
    Resimler satılık olan balıkların gerçek resimleridir. Ancak fotoğraflar telefonla çekildiği için malesef net görünmüyor. Görerek alınması tavsiyemdir.
    Lütfen piyasadaki 6-7 yaşındaki yaşlı yok çekiç yok balon yok bilmem ne kafa yunuslarla karıştırmayın!!! Bunlar da o yaşa gelince o kadar kafa yapacaktır. Bakımları iyi ve yerleri geniş olsun yeterki...
    Akvaryumumun ölçüleri artık dar geliyor, benim de daha büyüğünü almaya şimdilik imkanım olmadığından satıyorum. (Daha farklı türler beslemeyi düşüneceğim.)
    Bu zamana kadar tamamen orijinal sera, tetra, dainichi ve NLS yemleri, karides (taze-dondurulmuş), gölden yakaladığım canlı teke türü karideslerle, solucanla ve ara sıra supiresi ile beslendiler.
    Akvaryumda hiçbir zaman ilaç kullanmadım, çünkü hiçbir hastalıkları olmadı.
    Alacak olana ayrıca aynen yunuslar gibi 2 yıl önce aldığım ama 15 cm kadar boyu (göz kararı ölçüm) hiç geçmeyen vatoz HEDİYE!!!(cüce mi değil mi bilmiyorum aldığımda 10cm kadardı.)
    Ayrıca mayıs ayında aldığım yavrulardan birini kendime erkeğe birşey olursa diye en büyüğünü seçip ayırdığım şu an 10 aylık 10cm boyunda damızlık altı (büyük ihtimalle o da dişi) HEDİYE!!!
    Bir de hiç kullanılmamış 4-5 kg kadar kar beyazı silis kum HEDİYE!!!
    Son olarak elimde yine bu damızlıklarıma ait 132 (tahminen) adet yavru yunusun tanesi 1 tl'ye satıyorken damızlıkları alana 100 TL'ye bırakıyorum.
    İmkanım el vermediğinden il dışı gönderemiyorum.
    Tamamı toptan satılıktır. Tek almak için aramayınız.
    Saat 11:30 ile 17:00 arası çalışma saatim olduğundan sabah veya akşam arayınız. Site üzerinden özel mesajla da ulaşabilirsiniz.
    Kesinlikle akvaryumcu değilim tamamen hobi amaçlı evde baktığım balıklarımdır. Biraz geniş bir akvaryuma koyun bir ay sürmez bütün dişilerin yavru aldığını göreceksiniz. Masraflarını kısa sürede yavrularla karşılarlar.
    Fiyat adet fiyatıdır. 6 X 80

2. serkanun150

serkanun150

İsim:
    serkan bey
    İrtibat telefonum: 05053514735

3. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN