1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Damızlık Malawi Arıyorum (KONYA)

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde Sky2007 tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Forumda uzun süredir yoktum ve akvaryumlarımı falan tanıdıklara vermiştim.Tekrardan akvaryum hobisine başlamak için damızlık malawi türü arıyorum.

Her türlü balık türünü besledim. Hediye olarak balık yada ekipman verecek olursa alabilirim. :)

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Kusura bakmazsan bir onerim olacak neden kendi damizligini kendin olusturmuyorsun yavrudan. Hep soylemisimdir bir hobici altin yumurtlayan tavugunu neden satsin ki?

3. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Yavru ile başlamak istemiyorum. Büyütmesi falan çok uzun sürüyor. Damızlık olur ve onunla uğraşırsam daha çok vakit geçirmiş olurum.

Benim daha önceden nasıl satıp yada hediye verdiğim gibi olabilir . :D Satabilir yani sıkılmıştır. Durumu müsait olmamıştır hobiyi bırakacaktır. bla bla bla

Ve sanırım balıkları, akvaryumu ve herşeyiyle beraber çok çok uygun bir fiyata buldum. :) Artık bu hobiden sıkılan birinden. ;) umarım bugün almış olurum. :)

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ben sıkılmam bu hobiden ama dediğiniz doğru durum müsait olmaz, taşınma v.s. olur tankı bozmak, dağıtmak zorunda kalır. Aslında anne ve baba belli kaliteli yavru balık bulursanız onuda düşünün derim. Zaten türüne göre bir kaç ay içinde olgunlaşıp yavru vermeye başlarlar.

Sayfayı Paylaş