1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Damızlık yunuslarım

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde myillar tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Kış dolayısıyla akvaryumun içini strafor köpükle kapladım alt arka ve yan tarafları böylelikle ısı kaybını en aza indirmeyi planlandım. Çalışma planladığımdan daha iyi sonuç verdi şu an sıcaklık 25 derecede ve 2 haftadır sabit. Yunuslara gelince onlarında keyfi yerinde maşallah yavru vermeye devam ediyorlar.Yavruluk içinde bir meyve sepeti iki yandan kare şeklinde açıldı ve açılan delikler sineklikle kapatılarak yavruluk tamamlandı şu an içinde 40 a yakın yavru var yenileride yolda Allahın izniyle... :heyo:
    naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz: naz:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Damızlık yunuslarım

Maşallah Mesut nazar değmesin. naz: Üstad eli değmiş yunusların ağzı sıkı kapalı duruma geçmiş. Güzel bir ırkın devamını hobiye kazandırdığın için teşekkürler ve ayrıca kutlarım.

Başarılarının devamını dilerim. ;)

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Damızlık yunuslarım

Mesut abi balıklar ve akvaryumun çok sade görünüyor. Acaba sağa sola biraz dekor eklesen nasıl durur ?

4. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Damızlık yunuslarım

Yunuslarınız çok güzel maşallah. Strafor olayının faydasını havalar biraz daha soğuduğunda daha iyi anlayacaksınız. Ben yaptığımda 10tl kadar elektrikten kara geçmiştim.

5. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Damızlık yunuslarım

Hüseyinciğim bu tankı sadece üretim için planlamıştım o yüzden dekora gerek duymadım balıklara bol yüzme alanı bırakmakta fayda var ha diyeceksin o taşları neden koydun benim erkek biraz fazla çapkın dolu dişileri tekrar tekrar rahatsız ediyor dişilerde kaçacak delik bulamıyor onlara saklanma imkanı vermek istedim.

(ayrıca bu koloniyi satmak için tam karar almışken beni bu kararımdan vazgeçirip ikna eden ve gerekli yardımları eksik etmeyen verko orhan abiye ve olcay34 olcay aksuya teşekkur ederim.)

6. verko

verko

İsim:
    Orhan ÖZALAN
    Damızlık yunuslarım

Mesut balıklar Allah bağışlasın rayına girmiş. Yavru da vermeye başlamışlar bu ara pek görüşemiyoruz ama akvaryumdaki durum vaziyete bakılırsa en kısa zamanda yavruları koyacak bir akvaryum yapmak için dıy sistemleri uygulama merkezine (benim dükkan) geliceksin gibi gözüküyor :) :). Güzel gidiyor diye yanlarına birkaç balık daha flan eklemeyesin. Tam orantılı bir yunus akvaryumu olmuş. :helalolsun:
    Allah nazardan saklasın. naz:
    Benim akvaryumun son halini görmeni isterim bir gün çaya beklerim.
    Sevgiler.

7. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Damızlık yunuslarım

Abi yarın iş çıkışı 1 de uğrarım yanına bir çayını içerim. saygılar

Sayfayı Paylaş