1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Damaca su markası

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde mode_72 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. mode_72

mode_72

İsim:
    Hakan Yılmaz
    Herkese slm.Herkes su markası olarak nestle yada turkuaz diyor.Ama her iki markada benim bulunduğum bölgede pek yok .Acaba hamidiye su kullanan varmı.Yada bu su hakkında bilgisi olan.İlk akvaryum kurulumunda bu suyu +tropicmarin tuzla kullanmayı düşünüyorum.Yada kullandığınız bildiğiniz alternatif olarak önerebileceğiniz su markası varmı?Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

150x50x60h

2. U.Uçar

U.Uçar

İsim:
    Ufuk UÇAR
    Bu hacimde damacana su ile uğraşmayın.Silikat filitreli bir RO cihazı işinizi en ekonomik ve uzun vadeli olarak görür.

3. mode_72

mode_72

İsim:
    Hakan Yılmaz
    Evet doğrusu bu. Ama ekonomim buna şuan musait değil : ((((

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hamidiye damacana suyu olur bence. Ben su istasyonundan su alıyorum yani kovaları orada dolduruyorum ve sorun yaşamadım. Su istasyonları suyu Bolu ve benzeri yerlerden getiriyor ve yine RO cihazından geçirerek satıyor bir çoğu. Eğer düzgün bir su dolduran istasyon bulabilirseniz kullanabilirsiniz alternatif olarak.

5. mode_72

mode_72

İsim:
    Hakan Yılmaz
    Su dolum istasyonu

Beylikdüzü civarında su dolum istasyonu bilen varmı:der:

Sayfayı Paylaş