1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dayanamadım...

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde RuPTuR tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Daha yerlerine yapışık olan meleklerim ve elimdeki 28cm'lik pangasius için uzun,ince bir akvaryum yaptım.Ölçüleri 100*30*30.Buyrun;

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cem bu sıralar baya hızlı gidiyorsun. :) Bu kaçıncı akvaryum oldu ? :) Yakında evin hertarafını akvaryumla doldurup benide geçeceksin. :D

3. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Evin her tarafını akvaryum doldurmaktan ziyade,ileride taşınacağım zaman nasıl taşıyacağım onu düşünüyorum :D

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Dayanamad1m...

Helal olsun Cem, severim kararini hizli ama etkili hayata gecirenleri. Tebrik eder ve basarilarinin devamini dilerken, gorsellikle bezenmis bu sayfalarin devamini dilerim...
    Ceple intikal edilmistir, imla klavyedendir...

5. radenko

radenko

Tebrikeler Cem ama şöyle yap en iyisi stand yap benim gibi hem yer kaplamaz hemde balıkları toplu görürsün :)

6. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Evi yine su bastı,ama halıları temizleyip kaldırdığım için hasar minimumda haha:
    Hepsi camcının tabanı 30 yerine 29,5 kesmiş olmasından oldu.Yan camlar tabiki 30'a göre kesilmişti.Taban camını yan cam,yan camı da taban camı yapacağım artık.Bu arada 38,5 liraya mal oldu...
    Biraz önce kontrol ettiğimde bıdıklarımın hepsi yüzmeye başlamış,ilk artemialarını verdim,birisi açık göz galiba,hemen yedi ;)
    3 adet dismorfik yavru var,bakalım ne olacak...

7. radenko

radenko

Geçmiş olsun Cem sölencek bir şey yok.

8. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Majör dismorfizm galiba...

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Balıksever Cem kardeşim eline sağlık ve geçmiş olsun :) Bu arada türkçe konuşunda herkes anlasın bak:

10. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Majör mü minör mü daha belli değil.Şimdiye kadar yaşadıklarına göre minör olması lazım...

11. taygun

taygun Guest

Gülebildiğine göre sen uzun yaşarsın Cem. Tebrikler. Benim aklım gidiyor akvaryumlardan birine birşey olacak diye. Evde çocuk var, misafir var, nazar var. var da var.

Sayfayı Paylaş