1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dekor ve bitkilendirme için yardım

Başlığı 'Portal Peyzaj Atölyesi' kategorisinde ozgr tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

dekor ve bitkilendirme için yardım

Özgür Merhaba,

Moss'u İstanbulda da her akvaryumcuda bulamazsın. Üsküdarda bir akvaryumcuda görmüştüm. Orta büyüklükte bir kütüğe Christmas Moss sarmış. Adam 250 tl istedi. Oğlum yanımdaydı o bile güldü.

Neyse, sen hem moss'u ve hem de karideslerini forumdan temin edebilirsin diye düşünüyorum. Emrah Ece'de karides olmalı. Bir zamanlar satıyordu. Bir sor istersen.

2. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    dekor ve bitkilendirme için yardım

Tamer abi ben sakaryadayım istanbulda olsan ne yapar ne eder bi iki bitki bulup koyardım ve karideslerde aynı şekilde ama burada hiç birşey anlamıyorlar
    Bildikleri belli şeyler var o kadar çak:gif

3. adaakvaryum

adaakvaryum

İsim:
    serkan arslan
    Yapma özgür kardaşim böyle hakaretler.Çay içmeye beklerim bitki şeçitlerimizide gözlersin dekor hakkında bilgide verebiliriz.Ada akvaryum sakarya.canım.gif

4. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Ustam sizi keşvettim zaten sürekli sizden alıyorum su testlerinide sizden yapıyorum biliyorsun sende :D

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Neymiş konuşurken dikkatli olucakmışız. :)) Bak Sakarya Sakarya dedin olaya yerinde müdahale geldi. :)))

6. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Aylar sonra geldi o müdahale ama :D

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Olsun geldi ya sen ona bak :)