1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deli Kedim Şirin

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde MR_EREN tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. MR_EREN

  MR_EREN

  Mesajlar:
  145
  İsim:
  Eren Eroğlu
  Kedim Şirin...

  Şirin ismine bakıp dişi sanmayın.O bir erkek.

  Rahmetli annesi, bunu ve kardeşlerini emzirirken (daha gözleri tam açılmamıştı Şirin'in)can sıkıntısı ile aşağı atladı ve 2 gün sonra iç kanamadan öldü.
  Diğer kardeşlerini eşe dosta dağıttıktan sonra, bize de bu kaldı.

  Açıkcası kalmaktan ziyade annem vermeye kıyamamıştı.Diğer kardeşlerine göre çok küçüktü, gözleri yarı kapalıydı ve çok tatlı bir görünüşteydi.

  Herneyse, biberonla emzirdik vitamin verdik, aşı yaptık derken beyfendi 1 yaşına bastı ve evimizin-mahallemizin maskotu oldu..

  Torunumun işi gücü oyunudur, ısırmaktır, tırmalamaktır.En sevdiği aktiveteler, tuvalet kağıdını parçalamak, paçalarımızı köpek gibi ısırmaktır

  Kendisi yarı sokak kedisi yarı ev kedisi yarı apartman kedisidir.Yani hem sokakta hem evde hem de aparmanın merdivenlerinde geçirir zamanını.

  [​IMG]

  Delirmiş hali
  [​IMG]
   
 2. Hiper0ktivE

  Hiper0ktivE

  Mesajlar:
  160
  Ynt: Deli Kedim Şirin

  Gerçekten çok Şirin'miş :)

  Benimde köpeğimden önce 3 tane kedim vardı. Ne kadar sevimlilerdi anlatamam. Birisi Televizyonun üstünde yatmayı severdi. Elektrik akımı tüyleri kaldırıyor ya kedilerde bunu bilip masaj niyetine üstüne yatıyorlardı. Komşunun köğeğine dalaşıyorlardı :) Akvaryumun karşısına geçip dakikalarca yerinden oynamayıp izledikleri oluyordu.

  Şirin'i hayata bağlamak için yaptıklarınız ... Gerçekten çok büyük zahmet. Tabi onu yaşatma arzusu ve hırsı karşısında hiçbirşey..
   

Sayfayı Paylaş