1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deltec Mce 300

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Selamlar

Heves körelttiğim nanomda kullandığım ancak nanoma epey büyük gelen skimmer'ımı satıyorum. Ya da daha ufak ps ile takasa açıyorum.
    Ürün oldukça temiz durumdadır. 2. el aldığım için total ne kadar kullanıldığını bilmiyorum.

http://www.theaquari.../mce300-skimmer

İyi ve kötü özelliklerini yazayım:

+ Muadillerine kıyasla, çok daha fazla hava emişine sahip olduğu için performansı üst düzeyde.
    + Ne motoru ne de kendisini tankın içine atmadığınız için görüntü kirliliği yaratmıyor. Bu yüzden sumpsuz sistemler için oldukça iyi bir seçenek. Devirdaimi tankın içine giren 2 adet boru yapıyor.
    + Dizaynı oldukça iyi, takılacağı bölgede camın üzerine direkt oturması için bölme yapılmış.
    + Motorunu temin etmek kolay ve ucuz.
    + Su seviye değişiminden etkilenmez....(Majör pozitif özeliği diyebiliriz)

- Tunze'lere göre daha sesli çalışıyor.
    - Kapanıp açıldığında tekrar ayar isteyebiliyor.(Her zaman değil ama hiç de değil, bazen...)

150 litre civarı tanklarda rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyat pazarlıksız 250 TL. dir...

Temiz durumda Tunze 9004+50 ya da Tunze 9002+100 ile takas olur. Varsa Tunze 9001 de olur

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 28 Nisan 2016
  2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Arkadaşlar 2 ay kadar önce 300 TL ye aldım. Kargosunu falan saymıyorum.

Yabancıya gitmesin, portala gitsin diyerekten fiyatı 200 TL olarak güncelliyorum.

Ben iyi ve kötü özelliklerini yazdım. Birçok ürüne göre çok daha kaliteli olduğunun garantisini de veririm.

Ayrıca askı ps konusunda dünyadaki en iyi markalardan biridir. Sıfırı 600 TL civarı. 1/3 fiyatına sahip olacaksınız.

Sumpsuz sistemler için oldukça kullanışlı, akvaryum içinde yer işgal etmiyor.

Yanında ufak tefek mercanlar da hediyedir.

Alana hayırlı olsun...

veysel bunu beğendi.
  3. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Güzelmiş ihtiyacım olsa kaçırmazdım

4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    İlan pasiftir. Konu kapanabilir ebediyete kadar...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş