1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Demasoni iceman yem önerisi?

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Batuhan Erogul tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Merhaba,

Bugun 10 yavru iceman ve 2 yavru demasoni aldım. Yem olarak bu yemden verdi yem öneriniz varmı ? (Fazla pahalı olmasın). Marul, ıspanak, havuç ve salatalık veriyolarmış haşlıyarakmı yoksa çiğmi veriliyor ?

2. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Etçil ağırlık yem kullanmayınız. Balıklarınız otçuldur. Tetra provegatable ve Sera flora ana yem olarak kullanabilirsiniz. Arada vermek için NLS thera a veya Nls cichlid formula vb yemler verebilirsiniz.

Ayrıca dediğiniz sebzeleri haşlayarak verebilirsiniz.

3. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Dün akşam marul verdim tadına bile bakmadılar.

4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Ben salatalığın orta kısmını ince bir şekilde sıcak suyun içine koyuyorum. Bir süre durduktan sonra akvaryuma atıyorum yavaş yavaş bitiriyolar.

5. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Eve gıdınce denicem.

6. kayabc

kayabc

İcemen etçil demosoni ise otçul balıktır ama her ikisini de beslemek istiyorsanız tetra pro vegetable sera flora, haftada bir gün nls ve sera sprulina tablet verirseniz sorun olmaz salatalık kabak havuç ıspanak vatozların severek yediği kabız olmalarını engelleyen sebzelerdir saygılar.

Batuhan Erogul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş