1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Demasoni ve Saulosi

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ozlemm tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    Akvaryum kurma hevesi evin hanımında olursa böyle olur:) Yakında üstüne dantel de örerim ben:)

Erman Pehlivan, murer, cirol ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tebrik ederim Özlem Hanım. Balıklar sağlıklı görülüyor. Bayanların hobiye ilgisi malum çok değil. Ne yapsak etsek yaygın hale getirsek ve bayanlarıda çeksek diye kara kara düşünmüyor değiliz.

Siz hobiye devam edin ve komşularıda hobiye davet edin biz akvaryumların üstünde dantele razıyız. :D Bizim Hanım akvaryum diyince yerinden zıplıyor bırak dantel örmeyi akvaryuma suikast düzenleyecek diye ödüm kopuyor. :F

3. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    temel2: Evde Tv izlenmiyo artık. Ben hep akvaryumun karşısındayım. Tek tek inceliyorum hepsini hergün. temel2: Bideğişiklik var mı diye. O koca akvaryumun dip çekimi vs. hep ben yapıyorum Koca koca 20lt.lik damacanalarla:) üstüne de dağıttıklarımı yopluyorum su lekesi vs. İşe gidince onları özlüyorum elimden gelse akvaryumun karşısına kamera koyacam ordada izleyecem:) Eşim de gelip beni izliyo balıklarımla,delisin sen diyo :sopa: Bide bebelerim olsa değmeyin keyfime :basardim:

4. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    Olcay Bey buldum vatozu. Meğer büyük vatoz zannettiğim küçükmüş ne ara büyüdüler anlamadım :smiley33:

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Özlem hanım tebrikler. Temel hocamın dediği gibi hobiye gösterdiğiniz sevgi ve ilgiden dolayı kutlarım em34: em34: Yanlız en kısa zamanda plastik bitkileri çıkarmanızı tavsiye ederim son olarak tankınızda kum çok çok az.

6. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    İsmail Bey Teşekkürler kum işini bu hafta halledecem.Ama gerçek bitki yapamam.Plastik bitkileri de iyice kontrol ettim 1 ay çamaşır suyunda bekledi 1ay da temiz suda. Çiçeksiz bayan akvaryumu olmaz ki ama saat:gif

7. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    Yeni Resimler [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Çok sağlıklılar Maaşallah,:nazar: Özlem hanım.

Bayanları hobiye alıştırmak için, dantel desenli arka fon uygun olur sanırım. :F:F:F

9. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    Teşekkürler Murat bey. Düşünmedim değil. Komşular yavrulara şimdiden talipler ama güvenemiyorum onlara benim kadar vakit ayırmazlar diye :smiley33:

murer bunu beğendi.
  10. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
  11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Özlem hanım maşallah balıklarınız çok sağlıklı ve iyi baktığınız belli kutlarım sizi.Nazar boncuksuz olmaz.

12. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    Teşekkürler nazar boncukları için İsmail Bey.Aldığım günden beri çok yol katettik her geçen gün daha bakımlılar. Yardımlarınız için size de ayrıca çok teşekkürler.

13. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Rica ederiz özlem hanım her türlü desteğe ve yardıma hazırız,artık kısa zamanda yavru haberlerini bekliyoruz.

14. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Demasonilere bayılıyorum :) Çok güzeller ve sağlıklılar. Mutlular da.. Mercan kırığı (kumu) nu arttırmalısınız ismail abinin de dediği gibi. Onun haricinde plastik bitki konusunda Murat abiye katılmıyorum :) bende kullanıyorum çünkü ve hoşuma gidiyorlar :D

15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tebrikler Özlem Hanım. :emt: :emt: :emt:

Kutlarım sizi, bayan eli değmiş akvaryuma bariz belli oluyor. :nazar:

16. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Balıkların maşallahı var. Ellerinize sağlık, bir de akvaryumun genel bir resmini görebilirmiyiz.

17. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    İsmail Bey İnşallah Bende 4gözle bekliyorum bebeleri :) Erman Bey Teşekkürler evet kum az geldi. Temel Bey Akvaryuma Murat Beyin de Yardımlarıyla Dantelli arka fon Yapacaz :F Muhammed Bey 2. sayfada olacaktı bi kaç resim.

18. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Özlem hanım dantelli arka fonu merakla bekliyoruz.:F:F

19. ozlemm

ozlemm

İsim:
    Özlem Ulukan Yayık
    İsmail Bey arka fon dedinizde benim arka fonun yarısı görülmüyor akvaryumda. Bide 3boyutlu diye almıştım :(

20. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Özlem hanım fon tam görünmüyor derken tam anlayamadım? dekordon dolayımı ?

Sayfayı Paylaş