1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Demosani çiftleşmesi

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde emmi_06 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Arkadaşlar kaç yıllık akvaristtim,çiftleşmeye sadece 3 kere şahit oldum.En son ise yavrudan aldığım demosanilerde şahit oldum.
    İlk çiftleşme diyebilirim,bundan 1.5 ay önce oldu.Yaklşaık 20 dakika çiftleştiler.Bu kadar uzun olacağını zannetmiyom,büyük bi ihtimalle acemilik.
    demosani çiftleşme

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Özgür demolarının Maaşallah ı var. naz: Özgür 20 dk lık çiftleşme acemilik değil,bu süre bazen 2 saatte kadar çıkabiliyor. Seninkiler işi 20 dk da bitirmişlerse epey hızlılar bile diyebiliriz. :)

3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Olcay abi,maşallah diğer gördüklerimde demekki sonlarını yakalamışım.Bunları izlerken bayabi zorluk çektim.Ayağa kaltığım anda balıklar nerdeyse kendilerini buhar camına vuracaklar.Mecbur dizimin üzerine oturdum ve izledim.Aslında bir videoda varda,o videoda erkek başka balıkları kovalamakla meşgul oldu. :basardim:

Sayfayı Paylaş