1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Demosoni İçin Yem Tavsiyesi

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde mengi_man tarafından 16 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Arkadaşlar merhaba;
    Tek tür olarak demosoni kolonisi kuracağım 2 gün sonra. Yem olarak hangi yemi önerirsiniz acaba? Tecrübesi olan arkadaşlardan acil bilgi bekliyorum lütfen. Ayrıca cichlitler için renk verici yemler de var diye duydum. bunların markası ve tam adı nedir?
    şimdiden teşekkürler.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Zafer yem isimleri aşağıda renk olayına takılma çeşit ve kaliteli yem balıklar'ın renkleri için yeterli gelecektir.

Sera spirulina tablet
    tetra phyll
    tetra provegatable
    tropical spurilina superforte
    JBL Novarift
    Nsl cichlid formula( haftada 3 kere tek öğün)
    Nsl thera +A ( haftada bir kere tek öğün)

3. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    bunların hepsini mi almam gerekiyor? yani birbiri ile aynı olan yemler var mı burda yoksa her birinin ayrı bir işlevi mi var ismail hocam?

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Zafer imkanın varsa hepsini al derim .Ben 8 çeşit yem veriyorum balıklarıma.Tetra phyll ,JBL Novarift şimdi olmasada olur ama diğerlerini almanı tavsiye ederim.Formda ömer hoca yem satışı yapıyor ben ondan alıyorum, kalite yemleri ilanlar bölümüne bir göz at istersen.

5. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Evet baktım İsmail hocam. Ömer beye de mesaj attım msnde ekledim.
    Bu yemler demosoni için de uygun olacaktır değil mi biliyorsunuz otçul bu arkadaşlarımız :))

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Gönül rahatlığıyla verebilirsin ,benim balıklarda otçul onlara kullandığım yemler.

7. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Süper o zaman desenize besili olucak bizim keratalar da :)))
    Ya İsmail hocam Eminönü'n de Demosoni bulunuyor mu acaba? Ne kadar güvenilir olur hiç alışveriş yaptınız mı oralardan?

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Eminönü'nden hiç balık almadım.Bazıları iyi diyor,bazıları kötü.Ben genellikle canlı alımını hobicilerden yaparım.

9. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Anladım hocam, bende şimdi alıp da kaybetmek istemiyorum balıkları açıkçası. Bir de pahalı yani. Hem cana yazık hemde maddi olanaklara.
    Var mı demosoni üreten bi tanıdık, sağlam güvenilir?

10. ayhanbg

ayhanbg

İsim:
    ayhan
    Cevap: Demosoni İçin Yem Tavsiyesi

Zafer kardeşim demasoni almadıysan emin önünden alış veriş yapmanı pek tavsiye etmem balık olarak birkaç arkadaşım ciklet almıştı balıkların bi çou öldü balık alış verişini hobicilerden yapmak her zaman iyidir.

Sayfayı Paylaş