1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Akvaryumu Ekipman

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde South53 tarafından 6 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. South53

South53

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Murat Guney
    Hayırlı akşamlar,
    Daha öncede paylaştığım üzere deniz akvaryumu kurulumu planlıyorum ve bu konuda sizlerin değerli yorum ve paylaşımlarından inanılmaz faydalanıyorum. Bir sorum olacak...

Duyduğum kadarı ile Almanya bu konuda çok iyi ve benim yakında Berlin'e bir iş seyahatim var. Bana konu ile alakalı tavsiye edeceğiniz ziyaret etmem gereken yer veya yerler var mı? Ayrıca, akvaryum kurulumu sırasında bana lazım olacak deniz akvaryumu ekipmanlarını daha ucuza bulabileceğimi düşünüyorum. Bu konuda da bana satın alma tavsiye eder misiniz.( neleri oradan getirmeliyim?)

Teşekkürler.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Ufak şeyleri bilmem ama büyük ekipmanların garanti işi sakat gibi,bozulunca nasıl götürüp değiştireceksiniz...:)

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Benim böyle bir fırsatım olsa armatür,ps ve akıntı motorlarımı getirirdim...

4. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Fiyat araştırması yaparsanız yurtdışı ve yurtiçi arasındaki fiyatların pek farklı olmadığını görürsünüz.Arada cuzi miktarda farklar var ve garanti dolayısı ile yurt içinden alınması daha mantıklı bence..

Saruman ve Alparslan bunu beğendi.
  5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Katılıyorum.
    Burada bulunmayan ekipman ve malzeme alınır sadece. Özellikle dondurulmuş yem.
    Bir de distribütörlüğü olmayan , çok el değiştirerek yurdumuza giren astronomik fiyatlı malzemeler alınabilir.

Alparslan bunu beğendi.
  6. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Mesela bakpak . Deltatech gibi markalar.

Seyyar cihazdan online.

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Mesela bakpak marka refigiumlar çok güzel.

Sayfayı Paylaş