1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Forum Site Moderatörü ve Portal

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde halilkocan tarafından 11 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Arkadasım gel adam gibi yorum yaz. Diğer forumlardan farklı burası kabul edelim paylaşım olsun ama silinen mesaja veya konu sahibi dışında biri mesaj yazdığında doğru düzgün mesaj ver olsun bitsin.

Seyyar cihazdan online.

2. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Benim mesajımı her kim sildiyse çabuk yerine koysun nikimi değiştirip reef fadır koydurmayın .:mad:

cirol, Okurt, murat parin ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yormayın kendinizi arkadaşlar, reefboys isimli arkadaş deniz forum adlı sitede moderatör olan Saruhan Genel adlı kişidir. Moderatörlük işlemi gönül verdiğin foruma içerik hazırlamak, konuları düzenlemek, ve genel düzene gönüllü olarak talip olmaktır, biz böyle biliriz ve böyle gördük. Ancak deniz akvaryumu konusunda aciz kalan bu yerler moderatör olarak ancak uzman oldukları alanda yani çizgisine ulaşamadığın yeri git karıştır, kıllık yap işinde uzman olanlardan seçerek moderatör yapıyorlar.

Sözü edilen kişi olduğuna dair tüm görsel ve yazışmalar elimizde mevcuttur. :cool: Deniz forumda bulunan üye ve yönetim kadrosuna buradan yazacağımız şudur; Ya bu arkadaşı atın aranızdan veya size de bu tiplerin yakıştığını tastikleyip onaylamış olun...

Erdem., cirol, m.avcıoğlu ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  4. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    :haydi:

Alparslan bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Vay neler öğreneceğiz daha, kedi gibi ulaşamadığı ciğer mıdarrrrrrr derler ya o misal. Yorumsuz ne denir ki daha.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bir tane de benden olsun...:haydi:

veysel bunu beğendi.
  7. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    veysel abi ne denecek allah akıl fikir versin denir.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Saat 001 sularına gelirken, sağ blok kısmında aktif sayfa yöneticileri kısmında 7 hafiye aktif görünürken, 45 aktif üyesi ve toplam 170 çevrim içi kişisi bulunuyorken ve üstelik Akvaryum Portalı bu yerler gibi sabah online olanı gecenin bir yarısına kadar forumda üye varmış gibi göstermiyorken, temiz ve şeffaf olarak anlık verileri sunuyorken daha çok forum ve Saruhan Geneller rezil olur.;) Sadece deniz akvaryumu üzerine olmayan genel bir forumdur Portal, Title yani site adında dahi Deniz Akvaryumu kelimesi geçmemektedir. Kısaca sadece sol kolumuz yetiyor, sağ kol yedekte.;)

Erdem., murat parin, Alparslan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Aman ben dayanamıyorum bir daha böyle olursa sadece ? işareti bırakıp geçeceğim. Allah' tan arkadaşlar müdahale etti de aydınlığa kavuştu konu.

Ben genelde sabaha kadar buradayım konu çözüldü de bir arıza vermedim şükür. Ya sabaha karşı olsaydı bir arıza verseydim arkadaşatemo27

murat parin ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Yazik ve uzucu, bu tur davranis bozuklugu olan insanlarin normal hayatin icinde de var olmasi, hatta yakinlarimizda bir yerlerde olmasi,sevdiklerimizi,ailemizi, cocuklarimizi , hayatimizi gozlemliyor, kafalarindan garip planlar yapiyor olabilmesi olasiligi insani rahatsiz ediyor.

Bu reefboy denen sahsiyetin yapmis oldugu cok ciddi bir davranis bozukluguna isaret, kendine guvensizligin, normal kimligi ile kendini kabul ettirememenin sikintisi kendine bu sekilde bir alter ego yaratma durumuna goturmus. Adamin yarattigi bu reefboy sahsiyeti mizah arayan, dalgaci mahmut bir tiplemeyi isaret etmiyor. Ciddi ciddi bu yeni egosu ile bir yerlerde var olmak ,kabul edilmek istiyor. Tam bir psikiyatrik patoloji ornegi. Daha uzun uzun psikiyatrik analizini yapmak isterdim bu sahsiyetin ama ne yazik ki cepten cok zor oluyor :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

harfuzmani, murat parin, KGEYGS ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Eh bir ilave de ben yapayım, şimdi güzel bir söz duydum. Ünlü aydınlardan biri demiş ki, - mutlu olmak istiyorsak kolay olan o ama biz diğer insanlara bakıp da onlardan daha çok mutlu olmak istiyoruz işte zor olan bu. Adamda buradaki mutluluğu görüp böyle garip davranışlarla mutlu olmak istemiş herhalde ama gördü mutlu olmanın insanların karakterinden ve sevgisinden kaynaklandığını. Mutluluğumuz her daim devamlı olsun.:kucaklıyorum:

murat parin ve Okurt bunu beğendi.
  12. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Mevzu mu var haydarı alıp geliyorum aşağı mahallenin bebelerini gelmiş anlamadım ki:)

cirol, harfuzmani, cimlikaya ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yok haydarlık bir şey beni ne güldürdün yavv. Allah' ta seni güldürsün.:D

14. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Ne bileyim abi dansöz var hafiften bir atarlanmak var konuda eksik Haydar dedim :) ama hala konuyu anlamış değilim

15. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Konu başka yerden koptu geldi de ondan incir çekirdeğini doldurmaz.

16. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Ayrica belirtmek isterim ki denizforum sitesi icinde bircok duzgun insan barindiran, kendi aralarinda bir hukuklari ve samimiyetleri bulunan insanlari barindiran bir forum. Ordaki arkadaslarin bu iddialar dogruysa bu sahsiyeti aralarinda barindirmayacagini biliyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

veysel bunu beğendi.
  17. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Anlıyorum abi :). Ben daha fazla merak etmemeye karar verdim :)

18. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şahsın bir güzellik merkezi var ama kendine bir güzellik yapmayı unutmuş. :D Özdemir haklı ve ilginç olan hayatın içindeler buralara aile efradı gidiyor. Ekmek ile oynamak işimiz olmadığından Bursa halkına iş yeri reklamı yapmaya gerek yok.;)

Özdemir bekleyeceğiz ve göreceğiz. Ben yukarıda yazdım, Atsınlar aralarından sorun yok site ile ama şu anda orayı temsil eden biri.

Erdem. ve veysel bunu beğendi.
  19. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Özdemir abi kanıt var merak etme .

Seyyar cihazdan online.

20. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Ya bu Saruhan denen arkadaş daha evvel de arıza yapan biri değilmiydi?Banlanmış sonra başka bir nick ile tekrar gelmişti.O hesap da banlanmıştı???Yanlış mı hatırlıyorum acaba?Konuyu ben de anlamadım ama bu arkadaş yine ortalığı karıştırmış anlaşılan :)

Sayfayı Paylaş