1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Forum

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Deniz forum kategorileri konusunda tatlı su ve tuzlu su karışık bir forum olarak bakıldığında oldukça geniş konumda dikkat edilirse. Elbette bir platform için kategorileri açmak değil içini doldurmaktır asli olan. Dün itibariyle Deniz Forum ihtiyacı göz önüne alınarak biraz daha genişletilmiştir. Deniz Forum kısmına eklenen yeni bölümler olarak bakacak olursak, Tuzlu Su Ekipman Tanıtımları ve Tuzlu Su Kendin Yap (AP-DIY) Forumu yönlendirme olarak eklenmiştir. (AP) DIY Kendin Yap forumları bölümünde Tuzlu Su DIY Geliştirme kategorisi aynen duracak ama tuzlu su bölümünden de kategoriye artık ulaşılabilecek. Tür Rehber Dizini yine Deniz Forum kısmında bulunmaktadır.

Daha evvel de rica ettiğimiz gibi Deniz Forum kısmında kurulum bölümünde olan ve aktif ilerleyen konular oldukça yüksek sayfalara ulaşıyor, bunun altında yatan sebeblerin başında ise arkadaşların sorularını veya diğer Deniz Forum bölümlerine uygun konu sorularını dahi kurulum konularında sormalarındandır. Bu sonuçla sizlerden ricamız, Deniz Forum bölümlerini geniş kullanmamızdır. Farklı konu olarak açılabilecek sorularımızı uygun bölümlere yaymaya çalışalım.

Deniz Forum Genel Kategorileri;

Tür rehber dizini ayrı bir kategori olarak Deniz Forum kısmına açılabilirdi ancak çok alt forumu olmasından dolayı toplu durması adına daha doğru olur diye düşündük. Dünyadan örnekler kategorisinde Wadden Sea Forum sitesinde olduğu gibi deniz dalış ve diğer farklı konularıda paylaşabilir veya deniz akvaryumları üzerine genel tartışmaları gerçekleştirebiliriz. Temennimiz Deniz Forum kategorilerinin genişliği yanında amacına hizmet edebilmesidir ve bu konuda elbette taktir forumu kullanan tüm arkadaşlarındır.

Sevgiler...

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: Deniz Forum

Böyle olması daha bir kolaylık sağladı gibi en azından deniz le ilgili birimlerin hepsi bir yerde.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bana da öyle geldi Halil, deniz akvaryumlarıyla ilgilenenler direk o bölümü taradığından kendin yap kısmı karşılarına çıkmıyordu ve göremeyenler olabiliyordu, gerçi herkes öğrendi ama yine de böyle daha iyi.

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Mesela Ben yoğunluğu denize veriyorum belki kızıyor sundur ama ne yapayım aliye:gif

Sayfayı Paylaş