1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Yıldızı mı?

Başlığı 'Anemonlar ve Omurgasızlar Portalı' kategorisinde ahmetzbfb tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    Bir kaç zamandır bende önceleri deniz yıldızı canlısını akvaryuma düşen bir şey zannettim. Sonradan hareket ettiğini farkettim, neyseki sizler varsınız ney olduğunu, yararlımı, zararlımı, ne yer ne içer öğrenebileceğim.

Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fotoğraf ekleme imkanın varsa daha net anlaşılır ama beyaz küçük deniz yıldızı türlerinden söz ediyorsan pek zararlı sayılmasa da, zamanla çok çoğaldıklarında ve büyüdüklerinde star poliplere musallat olabiliyorlar ve coraline alg tüketebiliyorlar. Bir dengede kalmaları iyi olur.

3. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
  4. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    Temel zannedersem bahsettiğiniz bu olsa gerek.bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Evet bu yıldız türünden söz ediyoruz. Sorun yok şimdilik.

6. hmrhmr

hmrhmr

Yer:
    istanbul
    Bu yıildızcıktan bende de var benimkisi pembe çok da sempatik duruyor kerata ama o kadar masum değiller. coralin alg tüketiyorlar çabuk çoğalıyrlar ve zoalara musallat oluyorlar mış

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Benimkiler mavi erkler herhalde,fazlası zararlı dengede tutmak lazım...:dans:

8. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    faydasızlar çabuk çoğalıyo faydasızlar yerinde saıyıyo deniz akvaryumu çok garip.

Sayfayı Paylaş