1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Denizli Belediyesi Geri Dönüşü Olmayan Bir HATA Yapıyor! Çevre ihlali

Başlığı 'Ülkemizden Sucul Yaşam' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Habere bakın, taze haber hem de: 2 SANTİMETRELİK BALIKLAR BİR ŞEHRİ KORUYACAK - WEB TV :: Hürriyet

Haberin açıklaması:

Yahu, devlet eliyle yerel canlı türlerimiz mahvedilecek yine!

RAMSAR SÖZLEŞMESİ (Kİ RESMİ VE BAĞLAYICI BİR SÖZLEŞMEDİR) çok açık ve nettir!

RAMSAR SÖZLEŞMESİ

AKLIMA GELEN SORU: Bakanlık Denizli Belediyesi'ne bu balıkların sağa sola salınması konusunda izin verdi mi? Eğer izin verdiyse, Bakanlığın bu sözleşmeyi dikkate almadığı anlamına gelir. Yok eğer izin vermediyse, Denizli Belediyesi Bakanlığın görüşünü dikkate almadan sağa sola yabancı balık türlerini salıyor demektir ki bu da suçtur.

Belediyeye e-posta gönderdim (denizli@denizli.bel.tr):

Haberlerde izledim: 2 SANTİMETRELİK BALIKLAR BİR ŞEHRİ KORUYACAK - WEB TV :: Hürriyet

2. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Cevap: Denizli Belediyesi Geri Dönüşü Olmayan Bir HATA Yapıyor! Çevre ihlali

Az önce postayla haber ulaştı. Bakanlığa yaptığın başvuru ve bilgilendirme sonucu dilekçem değerlendirilmiş, kurum yetkilileri direkt Bakanlık tarafından bilgilendirilmiş, gerekli uyarılar yapılmış.

Yazıyı akşam tarayıp paylaşırım.

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Hocam keşke herkes böyle duyarlı olup değerlere sahip çıksa.....Gönülden tebrikler

4. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Bakanlıktan gelen yazı budur:

Sayfayı Paylaş