1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Derinlere dalacaklar için Balık Kartları

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Saruman tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Saruman

Saruman

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gökhan GÖKYAR
    İnternette gezinirken her türlü gezi için harita satışı yapan bir siteye rastladım. Site içinde dalış yapanlara özel ve sanırım plastik olan, kartların fotoğraflarını da gördüm.Alta bir kaç tanesini ekliyorum.Ayrıca diğer haritaları merak edenler için sitenin adresini de yazıyorum. Sanırım parayı verirseniz daha detaylı harita ve fotoğraflara sahip oluyorsunuz:)

Egyptian Red Sea Fish Card - Franko's Fabulous Maps of Favorite Places! - frankosmaps.com
    Sitenin sağ köşesi Identification Cards bölümünde dalış yapılan tüm resiflerin balık kartları mevcut...

kupeli, Cikletci ve Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Gökhan abi Allah ne muradın varsa versin.çok güzel paylaşım olmuş,oralara gitmek gerek...

Saruman bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık hocam güzel konu olmuş. Birgün bir müslüman götürürse beni söz sana imparator getirecem. Tabii birileri beni o ortamdan tüp bitmeden çıkarırda yaşarsak. :)

murer bunu beğendi.
  4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    :koptum:Allah iyiliğini versin Temel abim....

5. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Çok güzel bir paylaşım , özellikle benim gibi balık cahillerine. İlk 3 resim Atlantik resif balıkları oldukça yabancı geldiler gözüme ama çok güzel türlerde varmış.

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abim sana katılmamak mümkün değil,altının değerini sarraf bilirmiş,orası bizler için define den daha değerli.
    Bir tarafta mercanlar bir tarafta birbirinden değerli balıklar.
    Orada insan seyir etmekten tüpün bittiğini bile anlamaz,en iyisi seni oralara göndermemek lazım yada seni götürmek isteyen müslüman a mani olmak lazım...:koptum:

7. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK
    Çok güzel bir paylaşım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş