1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

dişi ahlim

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde aximiaxi tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Ben siteye üye olmuştum tamda hızımı almıştım derken okullar açıldı giremiyordum ama akvaryumumu büyülttüm herşeye yeniden başladım malawilerim var ve ahlilerim çiftleşti :heyo:bugünde dişi ahlimi kusturdum hemen bir pet şişeden yumurtalık yaptım yani egg thumber yumurtalar dönüyolarda 19 tane yumurta aldım inş. sağlıklı bir şeklide yumrtalarından çıkarlar bu sayedede ilk tecrübemi yapmış oldum hem balığıımı kusturdum hemde çok sağlıklı yumurtalar ve kusturduğum balığımda çok sağlıklı ne diiyim allah nasip ederse yunuslarımıda kusturucam onlarında ağzında yumurtalar var 2-3 tane daha yumurtlakık yapıcam akşam yarın onlarıda kusturucum :)

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    dişi ahlim

Maaşallah Emirhan,yaşına göre hobide iyi geliştirmişe benziyorsun kendini. naz:

Pet şişeden yaptığın yumurtalığı ( sanıyorum eggthumber demek istedin ) merak ediyorum açıkcası. Yapım aşamasını ve son halini DIY katagorimizde paylaşırsan sevinirim.

Sevgiler.

3. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    dişi ahlim

Çok teşekkür ediyorum.Evet eggthumber dan bahsediyorum yaptığım çalışmalardan akşamki yaptıklarımı aşama aşama fotoğraflayıp siteye koymaya çalışırım tekrardan teşekkür ediyorum saygılar:gif

Sayfayı Paylaş