1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dip Çekimi

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Rador tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Dip çekimi nedir ve nasıl yapılır ? Kumları nasıl temizleyebilirim ? Madde madde yazarsanız sevinirim.

2. taygun

taygun Guest

Ümit Bey,

Merhaba. Daha önce bir çok kereler gerek konu başlıklarında ve gerekse mesaj aralarında işlenen bu konu için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz. Ayrıca, menüden "Arama" başlığını tıklayıp "dip çekimi" derseniz istediğiniz bilgiye ulaşırsınız.

Öğrenmek için biraz çaba lütfen...

Dip Çekimi

Size birkaç link daha vereyim. Bu linkleri de şu anda baktığınız sayfanın en alt tarafında görebilirsiniz. Orada açtığınız başlıkla ilişkili diğer başlıklar bulunmaktadır.

Konu daha önceden çok işlendiği ve bu konu ile ilgili yazılacak bir şey olmadığı düşüncesi ile konuyu kilitleyeceğim. Eğer bu linklerde yazılı olanlar sizin sorunuza cevap oluşturmazsa bana özel mesaj atıp başlığın açılmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda ben de başlığı tekrar kullanıma açar sorularınıza yanıt aramanızda yardımcı olurum.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Mayıs 2016
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş