1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Discusum yamuldu

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ogiler tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Arkadaşlar bu discustan çekmeye devam ediyorum sanırım kabız oldu artık bu hayvanı tedavi etmekten bıktım korkaklığıda geri geldi odanın ısığını kapadım yere yattı köşeye sinmiş duruyor şimdi ıspanak falan versem hayatta yemez hayvana canlı yem veriyorum yemiyor sadece kuru yem yer açıkçası bu balık artık iyice canımı sıktı hiçbir zevki yok onun yüzünden aman ışığı açmayayım aman ses çıkarmayayım diye dolaşıyorum evde artık hiç umursamıyorum bile ne hali varsa görsün bir rahat tatil yapamadım bu hayvan yüzünden hep o iyi olsun diye uğraşıyorum ama yamuluyor büzülüyor ikide bir.Akvaryum ısısını arttırdım daha başka yapabileceğim birşey yok artık ölür mü yaşar mı bilmiyorum.

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Eeee baktığın canlı diskus narin hayvan. En ufak bir rahfsızlığa gelemiyor...

3. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Ben bu balığı yaklaşık 6-7 hiç su değişimi yapmadan o zamanlar lepisteslerde vardı ve günde 1 kere yemleyerek besledim hiç sorun olmadı şimdi iyi bakmak istedim sonuç bu bence discusların bu kadar narin olma sebebi insanların bu balıkla aşırı ilgilenmeleri balıkları çok değişken su ortamlarına sokuyorlar balık suyuna alışınca su çok piste olsa balık o suyu seviyor.Arkadaşlar galiba benim discus biraz ıkındı çıkardı dışkıları.:DDüzeliyor şimdi.

Sayfayı Paylaş