1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

DIY BACKGROUND yeniden..

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde drdoom tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. drdoom

drdoom

İsim:
    İbrahim Ethem Kaygusuz
    ilk dıy arka plan denememizden sonra daha profosyonelce bir iş cikarmaya karar verdik.yine straforlarımızı silikonlarımızı derzimizi ve bu sefer boyamızıda alarak vefakar arkadaşlarımız Kamil KANALICI ve tolga yüksel:)in evinde calışmalara basladık..amacımız dogal bi goruntu yakalamak ve ömrümüzü cürüten online oyun World Of Warcraft'tanda bir iz bırakarak salonumda seyir keyfi verecek güzel bir tropheus ikola akvaryumu kurmaktı..
    tolga yüksel:p[​IMG]
    kardeşim Fahri KAYGUSUZ[​IMG]

denek olarak kullandıgım sarı prenses..utanıyorum ama napalım:)

yorumlarınızı bekliyorum..göz attıgınız için tesekkürler:)

ozgun_cyprus, rizaaslan, BassKiller ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Vaaay hava taşlarının sütun girişlerine konulması düşüncesi çok orjinal. Emeğinize sağlık ben çok beğendim. Ancak akvaryum olgusu ile modern dizayn bana ters geliyor açıkçası. Ama emin olun çok beğendim. Sadece ben yapsam; modern dizayn yapmazdım diye söylüyorum. Onun haricinde gerçekten çok beğendim. Fikirler orjinal. Bu arada o sütun gibi girişe model vermek bile zordur eminim.. Ellerinize sağlık. em34: em34: em34:

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gerçekten çok ilgi çekici olmuş kutlarım. :nazar: Ellerinize emeğinize sağlık. Oksijen çıkan yerlerin düşüncesi gerçek manada yaratıcılık olmuş. Sağlıklı balıklar beslemenizi dilerim.

4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Sanat eseri olmus.

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    O deseni kendi ellerinlemi verdin gerçekten? Eğer öyleyse gerçekten sanat eseri olmuş hele o sütunlardan çıkan havaya bayıldım bravoem34:

6. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Tropheuslara uygun bir dekor olduğunu söylemem ama dekor 10 numara olmuş . Bravo :)

7. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Çok güzel olmuş cidden hele hava taşları mükemmel bir fikir..Tebrikler :helalolsun:

8. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    İbrahim bey tek kelimeyle mükemmel.Süper bir çalışma olmuş.Ellerinize sağlık.

9. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Evet güzel olmuş gerçekten. Uğraşlarınıza deymiş doğrusu. Ama bakalım taşlarda eklenince tropheus için nasıl bir dekor olacaktır. Olmadı bu kalıp işine girdiyseniz orayım bir mapa bile dönüştürebilirsiniz. : )

10. drdoom

drdoom

İsim:
    İbrahim Ethem Kaygusuz
    Can Bey haklısınız bundan daha az emekle daha gerçekçi kayalar yapılabilirdi ama warcraft hastalığım beni böyle ' post modern ' bir arka plan yapmaya itti :) Taşların rengi pek uymadı açıkçası ama koyu yeşil bir yosun var taşlarda, arka planada yayılırsa çok güzel olacak inşallah..
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar:)

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Harika bir el işçiliği olmuş gerçekten.. Valla helal olsun.. Wow'dan nasıl vakit ayırıpta bu arka plan çalışmasını yaptınız. :) Benim bildiğim wow'cular başından kalkamıyorlar o oyunun :) Bizim forumda sanırım hiç wow'cu yok gördüğüm kadarıyla :) Yoksa yorumlar daha farklı olurdu :) Bu arka fon arka fon olmaktan çıkmış duvara bile asılcak güzellikte bir çalışma olmuş.. Buna benzer bir çalışmayı başka bir forumda daha görmüştüm belkide o sizdiniz tam hatırlamıyorum.. Bende hep bir star wars diyoramasını yapmak istemişimdir ama su altına indirmek kısmet olmadı. :)

Tebrik ederim tekrardan çok güzel olmuş.. ;)

12. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Ellerinize emeğinize sağlık arkadaşlar.

13. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Bence harika olmuş.

14. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    Bu çalışmayı gördükten sonra kendi dekorumu sökmeye karar verdim bunun karşısında benimki amatör bile değil. Mükemmel olmuş.

15. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tek kelime ile süper olmuş elinize ,emeğinize sağlık özellikle hava çıkış yeri çok güzel düşünülmüş.

16. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Tek kelimeyle süper.super:gif

17. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    10 nümero :emt:em34:

18. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Gerçekten süper olmuş.Eline sağlık.

19. erdnc83

erdnc83

İsim:
    Erdinç Çelikok
    Sizin çalışmanızdan sonra kolları yeniden sıvadım ama bu birazda hayal gücü işi sanırım benimkiler hep birbirinin aynısı olmaktan öteye gidemiyor off off bakalım bi ilham lazım bana

20. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    tebrikler strofor üstüne verildi değilmi bu dekorlar hava çıkışlarıda süper olmuş nasıl yapıldığını bulamıyorum bile :)

stroforları boyadınızmı onu anlayamadım zararı yokmu balıklara ?

Sayfayı Paylaş