1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

DIY CO2 SISTEMLE cuba,parvula,monte carlo yetistirmek...50 kup akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Smlyldz tarafından 8 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Smlyldz

Smlyldz

İsim:
    İsmail
    Merhabalar oncelikle
    Herkese iyi aksamlar...

Baya yerde bu sorumu sordum ama tam bir yanit alamadim burdanda bir fikir almak istedim
    1) akvaryum aydinlatmasi
    -30 beyaz power led
    -5 kirmizi power led
    -10 mavi power led
    -5 mor power led kisaca 50 wattlik 120 derece aciyla asagi inen bir isiklandirma sistemi kurulumuna basladim bu isik zemin bitkisi yetistirmeye yeter mi 50 kup akvaryumum?

2) diy co2 sistemiyle zeminde yetisen cuba,parvula,monte carlo gibi bitkileri yetistirebilir miyim ista 3in1 difuzorum var tamamen yurtdisindan getirdigim bu sistem icin uygun olan kapaklarim ve incr ayar vanalarimda mevcut resimde paylascam ornek olarak kisa baglantili

3. Eger yetisir diyosaniz akvaryum hacmim 125 litre hindistan cevizi torfu , lav kirigi , aquaclay dusunuyorum zemine totalde 20 litre 8cm e yakin bir zemin olcak daha iyi bir onerisi olan var mi? Ve misket gubreyi nasil kullanayim simdiden cevaplariniz icin tesekkurler iyi geceler

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      132,8 KB
      Görüntüleme:
      433
  2. Smlyldz

Smlyldz

İsim:
    İsmail
    Pardon duzeltiyorum 38 beyaz, 6 mavi ,6 mor ,10 kirmizi