1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Doğal arka fon

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar;

Hobici ve aynı zamanda tabelacı olan Orhan abinin ( Verko ) dükkanında bu malzemeyi gördüm. Falçata ile kolay kesilebiliyor ve çok hafif. Bu malzemeye ince kum ve yuvarlak taşlar yapıştırılarak mükemmel bir arka fon yapılabiliyor. Doğal bir görünümü var. Üstelik yapıştırılacak taşların içeriği ve şeklide hobicinin elinde. Yapılması gereken akvaryum ölçülerinde kesilerek yapıştırma işleminin yapılması. Yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

Sevgiler...

2. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Taşların arasındaki beyazlar görünmese daha iyi olmaz mı? huh:

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    O beyazlıklar kum olması lazım.

Temel hocam;kullandığın malzemenin adı,policarbon olarak geçer. Çok sağlam ve bir okadarda hafif malzeme olmasının yanında istediğin şekli verebileceğin kadarda esnek bir malzemedir. ;) Kullandığın yöntem çok güzel olmuş emeğine sağlık. :helalolsun:

4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Güzel olmuş

Daha renkli taşlarla dahada güzel olur :)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kullanılacak malzemede sınır sadece hayal gücü bence. Farklı malzemeler elbette kullanılabilir. :)

6. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    güzel olmuş tebrik ederim

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Temel abi , kumları policarbon zemine hangi malzemeyle yapıştıracağız peki ? Benim yuvayı yaparken kumları yapıştırmakta kullandığım cam silikonu mu ( ki o zemine bayağı bir silikon gider ) yoksa başka bir malzeme mi ?

Sayfayı Paylaş