1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Doğal ortamında Otocinclus affinis Toplama

Başlığı 'Afrika ve Asya Balıkları Forum' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur

Videoyu izleyemedim ama tahmin edebiliyorum. Bir kaç üretim havuzu görmüştüm ve renkleri içi görünmeyecek derecede yeşillerdi. Ordan çıkan balıklar bal ve sütle beslenmiş gibilerdi. Galiba bizim yapmamız gereken berraklığı yakalamdan önce suyun dengesini oturtmak olucak.

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Evimde akvaryum yapıyorsam ve akvaryumun amacı balıkları izlemekse berrak olması lazım haliyle öyle yeşil suyu napiyim aliye:gif

Videoya gelirsek eğer Muhammed'çim artık kur şu youtube jacker programınıda izle artık videoları :) Bir daha video konusuna gelirsek eğer , biz yanlış yerde mi doğru yerde mi yaşıyoruz diye düşünmeden edemedim.. O kepçede yüzlerce balık vardı resmen.. Adamlar membağında yaşıyorlar valla.. Şimdi yalandan , adamların yaptığına vay hainler falan diyemiycem bırakın niye alıyosunuz falan diye.. Alırdım bende ama o kadar almazdım doğruya doğru...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hakikaten abartmışlar. Balıkları hobicinin akvaryumda görmek isteyeceğini düşünmemiştim. :D

Sayfayı Paylaş