1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Dozaj pompası arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde mekatronik tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Farklı bir projede kullanmak üzere 3 yada 4 kafalı dozaj pompası arıyorum. Tercihim özellikle arızalı durumda olan bir cihazdır. Bana gereken pompa kısımları ve kasası. Elektronik kart, display, adaptör v.s. çalışmasına gerek yok. Sağlam bir cihaz bile alsam bu kısımları zaten kullanmayacağım.

Elinde atıl durumda olan arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.

Not: Ürün bedeli mukabilinde alınacaktır, bedava mal edinme beklentim yoktur.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Erdoğan Bey E-bay'da sanırım motorlar satılıyor.Pleksiden kasa yaparak projenize uygun ekipmanı yapmış olursunuz.

3. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    bizde var abi ara yardımcı olim.
    kaliteyi uzaklarda arama:))

mert

Humility, mekatronik, veysel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Erdoğan benim atıl jebaoyu gönderebilirim.Gerizekalı olması dışında herşeyi çalışıyordu. :)

mekatronik, Akvaryum Merkezi ve veysel bunu beğendi.
  5. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Evet pompa satılıyor ama gerek yok İbrahim bey. Neticede hobici dostlarımızın elinde arızalı olan ve çöpe gidecek bir cihazı değerlendirmek daha mantıklı geldi bana. Mutabık kalınacak rakam ile hobici dostumuz açısından da iyi olacağını düşündüm.

Sağol Mert ilgilendiğin için. Bana hurda lazımdı özellikle, sizde olanlara yazık günah, yenidir onlar.

Hakan bahsettiğin alet tam benlik. Yapmayı düşündüğüm projede özellikle zekasına ihtiyacım yok, yeniden mantık ve programlayla farklı bir şey yapacağım kısmetse.
    Alayım onu dostum, çok teşekkür ederim. ;)

Alet bulunduğu için konu kilit.

8020_r31s bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş