1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

EcoTech Marine – Radion Ürünler Toplu Satış

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde alper dumlu tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Bu ara maddi olarak sıkıntıya girdim buyüzden yine evde boşta duran ilerde kullanırım diye beklettiğim ecotech marine marka ürünlerimi satmayı düşünüyorum. Özellikle belirtmek isterimki paraya ihtiyacım var pazarlık yapmaya çalışmayalım. Yer Ankara, her ile kargo vardır ama sorumluluk almam güzelce paketler kargolarım kargo bedeli karşı tarafa aittir.

Elimde 2 adet EcoTech Marine - Radion XR30w G3 Pro, 2 adet EcoTech Marine - Radion Hanging Kit, 1 adet EcoTech Marine - Radion Short Rail Kit ve 1 adet EcoTech Marine – Reeflink bulunuyor.

1- EcoTech Marine - Radion XR30w G3 Pro Satış fiyat 1900

2- EcoTech Marine - Radion XR30w G3 Pro + EcoTech Marine - Radion Hanging Kit Satış fiyatı 2000 TL (askı aparatı üzerine

3- EcoTech Marine - Radion Hanging Kit Satış fiyatı 150TL (Ürünün kutusu açılmamıştır)

4- EcoTech Marine - Radion Short Rail Kit Satış fiyatı 150TL

5- EcoTech Marine – Reeflink Satış fiyatı 450TL (Ürün kutu içeri dahil eksiksizdir)

Toplu alım tercihimdir özellikle bütün ürünlerin birlikte kullanılabilmesi açısından ben o şekilde almıştım ürünleri sizede tavsiye ederim. Fotoğraftaki sistemleri kurabiliyorsunuz. Toplu alımda bir miktar ıskonto yaparım. Dediğim gibi öncelikle toplu satışı bekliycem toplu satış olmazsa gelen taleplere göre tek satış düşünüyorum oda olmazsa hayallerimizi kovalamaya devam. İletişim 05304165576

IMG_2316.JPG IMG_2314.JPG Rail-Kit-Configurations-2-650x650.jpg

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Ağustos 2016
  2. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Tek satış talepleri çok fazla oyüzden tek satışa geçelim hak yemeyelim burayada yazalım :) 2 numara perşembeye kadar rezerve, 5 numara satıştan çekilmiştir.

3. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    1 ve 3 numara satıldı. 2 ve 4 numara güncel

4. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Ürünler satılmıştır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.