1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ege'den akvaryuma

Başlığı 'Genel Balık Konuları' kategorisinde Salih tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Salih

Salih

İsim:
    Salih Tayfun YILMAZ
    Selam arkadaşlar
    Kurban Bayramı tatilinden istinaden hem dalis hem olayla balık tutma keyfini yaşadım. Bunlarla birlikte yakaladığım balıklarda karagöz ve isparazu da sağ salim eve kadar getirdim 1 günden beri de karantina akvaryumundalar bunları ana tanka koymak fikrindeyim ama çokta emin değilim oturmuş tankima bişey olmasını da göze alamıyorum fikirlerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler

2. Salih

Salih

İsim:
    Salih Tayfun YILMAZ
  3. Salih

Salih

İsim:
    Salih Tayfun YILMAZ
  4. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Ben olsam kesinlikle riske girmezdim. Karagözün ızgarası çok güzel oluyor ama Foça sahilinde tutup pişirmiştim :D

5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Kışın pek sorun yaşamayabilirsiniz belki ama akvaryum suyu biraz arttığında yaşama şansları çok düşük. Ayrıca mercanlarınızla ilgili nasıl bir düşünceleri olur bilmiyorum :)

6. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Bencede hiç riske girmeyin derim su değerleri belki diğer türlerin benzeri olabilir ama canlıların tutumunu kimse bilmiyor belki çok agresif türler biz sadece pişirip yemesini biliyoruz hakkında şahsen hiç bilgim yok üstatlar daha iyi bilirler...

Sayfayı Paylaş