1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheım 2180 Almanya

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde takturk tarafından 6 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk
    Almanya'dan bu dış filtreyi getirtme düşüncem var. Acaba Türkiye'ye girişte extra vergi yada farklı bir ücret ödenir mi. Bilgisi olan varmı arkadaşlar? Yolcu yanında kendi eşyası gibi getirecek

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Eheım 2180 Almanya

Tolgahan vergisi bilemem ama o fiyata çok güzel istediğin hacimde akvaryum + Sump yaptırırsın.Tabi karar senin.

3. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

360 euro Almanya fiyatı ismail. O linkteki fiyata almam zaten:) Sump hiç kullanmadım ya konuştuğumuz akvaryuma uygun bir filtre bakayım dedim işte hazır Almanya yolcusu varken.

4. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron

Ürünü alırken fatura isteyin Tolgahan Bey.Fatura fiyatını 95 dolar olarak yazdırın.Faturayı da muhakkak koli içerisine koymalarını isteyin. Bu şekilde hiç bir sorun yaşamadan alabilirsiniz gümrükten.

5. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Teşekkürler Toygar bey

6. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya

Gümrükte bir sorunla karşılaşmazsınız ama ,arkadaşında yazdığı gibi o fiyata çok rahat sumplu bir sistem kurabilirsiniz paranıza yazık diyorum .:heyo:

7. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Yorumun için teşekkürler Teoman abi. Bu İsmail kardeşim çok karıştırıyor zaten benim kafamı :).Heralde büyük sözü dinleyip sump yaptıracağım. Ama daha önce kullanmadığım içinde düşünceliyim biraz.

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Ben öyle bir şey yaparmıyım hiç :serda::D

9. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Tolgahan abi sen hiç merak etme ikimizede akvaryumları büyüttürdü...Bizde ona büyüttürücez....:F:F:F:Fsuper:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gif

10. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Yolcu yanında gelirken getirebilir. Kimsede bişey sormaz.. Faturası olsada olmasada olur.. Tanıdığım hediye etti der olur biter.. Vergisini falan kimse isteyemez.. ;) Harika bir filtre o ve almanya fiyatı o ise süper derim..

11. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron

Pek öyle olmuyor Volkan Bey. Gümrük her yerde gümrük.Bavullarımız açılabiliyor ufacık saçma bir şey için saatlerce bekletiliyoruz.Gümrük memurunun ruh haline göre bir yol izleniyor.Nasıl geleceğinin bir önemi yok.Yeter ki gelirken yanında 100 doların altında kesilmiş faturası olsun.

12. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Ebay.de ve Amazon.de sitelerinde araştırdım en pahalı fiyat 360 euro bir alt modeli 225 euro. Sump kullanma konusunda hiç deneyimim yok o yüzden almak istedim ama bakalım artık İsmail'in başını çok ağrıtırım gibi geliyor bu konuda:)

13. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Güzel abim bende dolphin c-1600 var cam gibide suyum var 185 tl ye almıştım... Şuan 200-250 arası şiddetle tavsiye ederim...:crazy1::crazy1::crazy1:

14. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Bende tetra 1200 ve lifetec 838 var hazırda aslında ikisini aynı tankta kullanıp çözebilirim olayıda kaşıntım tuttu bu ara ondan aranıyorum :) Kuyruk havada:):)

15. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Bence tek başına tetra bile işini görür abi...O parayla kaliteli bir dalga motoru tavsiye ederim...super:gif

16. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

2 gündür ev bakıyorum Erman. Eşyalara göre değilde akvaryuma göre ev bakıyorum:). Telaşım çok bu ara inşallah güzel bişeyler yaparım sonuçta.

Sayfayı Paylaş