1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheım 2217 mil sorunu

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde cirol tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Mrb Arkadaşlar bugün oruç kafayla dedim vakit geçsin ve dış filitre temizliği yaptım.Tabi o kafayla daha iyisi beklenmez herşey bitti derken Dış filitrenin milini kırdım.Bulmak için baya araştırdım ve Avcılarda şükür buldum bakalım eve gidince değiştireceğim,inşallah sorunsuz çalışır

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Cevap: Eheım 2217 mil sorunu

Geçmiş olsun İsmail abi...

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Geçmiş olsun İsmail, nasıl becerdin?

Bu arada, reklam yok reklam.:F

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Valla Murat abi nasıl becerdim ben bile hala anlamadım.Reklamı düzenlettim:)Bakalım akşam değiştirdiğimde çalışacakmı birde çalışmazsa kafayı sıyırırım,zaten hanım Akvaryum için mırıldanıyordu ahı tuttu galiba.

5. Cevap: Eheım 2217 mil sorunu

Takma kafanı hocam bende fazladan bir tane mil var gönderirim sana.Sağlık olsun

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Teşekkürler Uğur hocam desteğin için şuan yeni mili taktım ve sorunsuz çok şükür çalışıyor.İlk fırsatta bir kaç tane daha yedek mil alacağım.

7. Cevap: Eheım 2217 mil sorunu

Hocam yaklaşık 11 yıldır 2217 kullanıyorum milini çok kez kırmışımdır iki yıl bayanların örgü yaptığı şişle kullandım hiç bir sorun olmadı ama her ihtimale karşı sürekli yedek bulundururum.

Sayfayı Paylaş