1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

eheim 2012 fluval u4 sizce hangisi

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde osman 26 tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    200 litre akvaryuma hangi iç filtreyı alırsam daha uygun olur eheım 2010 160 litreye kadar kullanım alanı var ısıme yaramaz dıye dusunuyorum fluval u 4cok daha saglam geldı bana kullanan varsa yazabılırmı
    eheim-pick-up-2012.jpg Fluval_U_Innenfilter.jpg

Düzenleme: 12 Mart 2015
  2. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    ayrıca dıs filtremide degiştirmeyi düşünüyorum önerebılcegınız marka varmıdır
    şimdiden cok tesekkurler

Düzenleme: 12 Mart 2015
  3. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    O hacimde kesinlikle Astro 2210-12 oneririm, balik bitki durumuna gore. 2212 olursa ic filtreye gerek kalmaz. Ha ama ic filtre illa olsun derseniz de, eheim mantiksiz olur. Cunku bizim normal ic filtreler gibi, akinti yapsin, pislik toplasin olaylari yok. Dis filtre gibi calisiyor, dusuk debiyle, bakteri tutma aciyla. Gereksiz olur yani tankta dis filtre varken.

Balik olarak ne var, tankin genel durumu nedir?

4. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    tesekkurler balık olarak tetra turlerıne bakıyorum suan
    galaxy rasbora
    tetrazon
    neon tetra
    kırmızı göz tetra
    kardınal
    çöpçü ve vatoz var sımdılık ama tropheus a gecemyi planlıyorum tesekkurler yorumunuz ıcın

5. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    İç ve dış filtreden vazgeçtim akvaryumu yeniden tasrlayarak sump a geçmeye karar verdim 200 litreye jebao rw 4 dalga motoru fazla fakat debi ayarlanabildigi için kumandasından en düşük debide kullanabilirmiyim bu ürünü tesekkürler

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Tatlı su için rw-4 e gerek yok. Sump motorunun verdiği akıntı yetecektir. Ha illa ki olsun derseniz de, rw-4 en kısıkta rahat kullanılır.

7. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    Çok teşşekür ederim akvuryumu ve sump işini hallettikten sonra akıntı yeterli olursa almaya gerek kalmayabilir dediginiz gibi

Sayfayı Paylaş