1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheim 2178 Professional 3 600T USB Çıkışlı, Isıtıcılı Dış Filtre

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde cirol tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Eheim-2178-Professional-3-600T-USB-Cikisli-Isiti__69083350_1.jpg
    Eheim 2178 Professional 3 600T USB Çıkışlı, Isıtıcılı Dış Filtre 1850Litre/Saat

Gün geçtikte teknoloji her geçen gün gelişmekte.Özellikle sektörde Eheım ciddi yeniliklerle ve yeni ürünlerle karşımıza çıkmakta. Tabi bunun sonucunda özellikleri ile fiyatlarda artmaktadır.

Teknik özellikler

300 / 600 Litre Akvaryumlar için
    -Pompa çıkışı max. 1850 l / elektronik saat ayarlanabilir .
    Pompa çıkışı: 1850l/H
    Pompa kafası 2,6 metre basabilir
    -Kapak hacmi 14,5 litre
    Filtre hacmi: 8 litre + 0,6 litre (Ön filtre)
    Güç tüketimi 10-35 W
    Voltaj 100-230 V, 50 -60 Hz
    entegre ısıtma elemanı ile Thermo filtresi, sıcaklık 18 ° C - 34 ° C
    aralığında, USB arabirimi ile, isteğe bağlı bir USB çevirici ile, bilgisayar
    aracılığı ile izlenmesi mümkün
    Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) 264 x 264 x 534 mm
    -Hortum bağlantısı mm 16/22
    sadece tatlı su kullanımı

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Eheim 2178 Professional 3 600T USB Çıkışlı, Isıtıcılı Dış Filtre

Ellerine sağlık İsmail, güzel tanıtım olmuş, teşekkür ederiz.

3. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: Eheim 2178 Professional 3 600T USB Çıkışlı, Isıtıcılı Dış Filtre

Tanıtım çok güzel.Böyle tanıtımları okuyup bilgilenmek beni mutlu ediyor.Yalnız ben işin içine bu kadar lüks ve şatafatın da girmesine biraz karşıyım.Yani kolaylık sağlayacak her şeyi isterim.Ama artık iş gittikce bir teknoloji çılgınlığına doğru ilerliyor.Telafuz edilen rakamları ise hiç dillendirmek dahi istemiyorum.Biraz uğraşmak,terlemek,sıkıntı ve eziyet çekmek gerek ki zevkini alabilelim.Mazoşist felan değilim haşa :) Ama insan hazıra konunca hiç bir şeyin değerini anlayamiyor.Teknoloji geleneksel yöntemleri destekleyici.Onları ortadan kaldıran değil.Mesela bu filtrede sıcaklığı ayarla sonra bak keyfine.Ama insan ısıtıcı ayrı koyup da bir değişiklikte elinikolunu sokup da ayarını çevirip değiştirmeyince olay çok tekdüze bir mekanikliğe doğru gidiyor.Evde olduğu halde yem vermeyip de yemleme makinesi kullananları görüyorum.Nerede kaldı o yemleme anındaki heyecen,gözlem,zevk ve doyum?

Neyse,biraz uzattım ama hoşgörün artık :)

Sayfayı Paylaş