1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheim 2217 Musluklu?

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    S.a sizlerin yardimina ihtiyacim var :) 350 litre tankim icin eheim 2217 musluklu almayi dusunuyorum ancak kafamda sorular ar sizin yardiminiz lazim.
    1. Sessiz calisirmi?
    2. Tetralarda hava almak kolaydi bunda nasil yapicaz?
    3. 350 litre tanki temizlermi guzel.?
    4. Malzeme siralamasi nasil olmali daha once hic eheim kullanmadim .? Muslukluda sungerler yaninda geliyor sanim baska ne almak lazim?
    5. 2217 Modelinden daha iyi ayni islemi yapar malzemeleride icinde su modelde iyidir kullandik sartlara uyuyor diyebilceniz baska eheim modelleri nedir ?
    Yardimlarinizi bekliyorum yeni bir tank kurucam ..

2. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Fluval 406, Atman EF-4 ve DF-1300 , Eheim Exp. 350 şeçenekler arasına eklenebilir. Dış filtreler akvaryumunuza yeterli gelir. Herhangi bir ses sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum.
    Dış filtrelerde kullanılmak üzere çok çeşitli malzemeler var. Bunları araştırarak kolayca bulabilirsiniz. Ona göre de kullanmak istediklerinize karar verip filtrenize göre dizilimi sağlarsınız.

3. Eheim pro 2228:okey:

Sayfayı Paylaş