1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Eheim Ehfi Lav 1 Lt-Filtre Malzemesi

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde The_ReligiouS tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Akvaryum filtrasyonunda bakterilen önemli rolü bulunmaktadır. Tanıtacağımız ürün hem biyolojik hem mekanik filtrelemede bizlere yardımcı bir ürün. Eheim Lav taşları doğal yapıları gereği bol gözenekli bir formdadır. Bu sayede biyolojik döngünün oluşması için gerekli ortamı hazırlayarak üzerinde geniş bakteri kolonileri barındırır. Ayrıca mekanik filtrelemeye de yardımcı olur.

Hem tatlı hem tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir bir üründür. Lav taşlarını hem iç filtrelerde hem de dış filtrelerde kullanmak mümkündür.

yerleşik kolonilerin oluşması ile suyun kalitesi ve berraklığı da artacaktır.

Fiyat aralığı olarak 18 TL - 20 TL aralığında bulmak mümkündür.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Eheim Ehfi Lav 1 Lt-Filtre Malzemesi

Gözenek yapısı çok güzel bu malzemenin. Kırılıp, ufalanıp birçok türe çok uygun taban malzemesi olacağını da düşünüyorum. Ellerine sağlık Bekir güzel olmuş konu.

3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Süper faydalı bir konu teşekkürler.

Bir de ben elimde fazla olan seramik halkaları HY 600 F iç filtremde sırf onları süngersiz kullanıyorum? Bir sorun olur mu ?

4. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Bu kalitede lav taşları irice olacaktı 10 numara canlı kaya olurdu.

Sayfayı Paylaş