1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ekipmanlarım

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde G.S.İ tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu
    -Satılan Ekipman(lar):
    1)Atman At 106 - 2)40kg siporax - 3)300 adet biaball.
    -Adet Fiyatları:
    1)Atman AT 106 :40 ytl (Birkez suya girip çıkmıştır.Mili-motoru-kablosu sıfır ayarında kondisyonu sıfır gibidir ciddiyim.
    2)40 kg siporax : Doğal siporax 150 ytl.
    3)300 adet biaball: Tanesi 300 kuruştan 300 adet 90 ytl.

Toplu Alım Fiyatı :
    Toplu alımda net 250 ytl olur.
    Adedi:
    3 .
    Boyu: -
    İli/Semti:
    Antalya/Güzeloba.
    İrtibat Bilgileri:
    0542 541 31 03.
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:
    Alıcı ödemeli her yere kargo yapılır.
    Fotoğraf:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Diğer Ek Bilgiler:
    *AT 106 kesinlikle sıfır kondüsyonundadır hiç kullanılmadı mili motoru kablosu hatasız tak kullan sıfırdan farksız.
    Teknik Özellikler:
    1700-2000 litrelik akvaryumlar içindir, saatte en fazla 4000 Litre su basabilir (4000 L/H)
    İçten takmalı Atman AT-106 Pompalı Akvaryum Filtresi, Her tür tatlı su ve deniz akvaryumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Su içerisinde bulunan zararlı maddeleri yok ederek, balıklar ve bitkiler için yaşanabilir doğal bir ortam haline getirir.

*40kg siporax halka ve reaktör malzemesi oalcak şekilde karışık siporax hepsi bir aradada kullanılabilir.İdeal biyolojik filtre için en güçlü filtre ekipmanıdır.Tatlı -tuzlu su tanklarında , iç -dış ve damlatmalı filtrelerde kullanılabilir.Suda geniş yüzey alanı sağlar.

*300 adet biaball sudaki oksijen miktarını artırır ve böylece aerobik bakterilerin sayısını artırarak verimli bir biyolojik filtrasyon sağlar.

2. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu
    Cevap: Ekipmanlarım

kafa motoru olarak bir tane daha at 106 boşta elimde iki adet atman at 106 var ikisini birtane fiyatında vereceğim 70 lira sıfır ayarında ikiside kaçırmyaın..
    not birtanesinin vantuz aparatı yok bulamadım.

3. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu

300-350 litrelik akvaryumlar kadar yeterli gelir az canlı yükünde.Orta yükte 200lt kadar kullanılabilir yine.Canlı yükü aşırı fazlaysa maksimum 150lt kadar Saatte maksimum 2000-2500 Litre su basan bir kafa motoruyla kullanılır.Gövde venturi (hava emiş) tarzıdır.SAdece boş gövdei durmaktadır.BEnce ps alacak olan bunu alıp uygun bir istediği motorla rahatça kullanabilir.Üzerinde atmanı ph 2000 motoru (bublemaguslara yapıyor) geliyor modifiye ederken bozdum.Ucuza veriyorum gerçekten bakabilrisiniz nette fiyatlarına bu 100S gövde büyük kasadır.Kasada hhiçbir çizik-kırık-dökük vs yoktur.İlk günkü kondüsyonundadır kutusunda durmaktadır.Kendim yeni ps topladığım için atıl durumdadır.Kargo alıcı ödemeli heryere kargolanır.Fiyatı 60ytl.

4. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu

Satılsın diye 50 lira olsun günceli ihtiyacı olan alsın . ps için

5. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu

Atman 106 satıldı.
    Güncel liste:
    sporax -bioball ve atman af100s gövde
    300-350 litrelik akvaryumlar kadar yeterli gelir az canlı yükünde.Orta yükte 200lt kadar kullanılabilir yine.Canlı yükü aşırı fazlaysa maksimum 150lt kadar Saatte maksimum 2000-2500 Litre su basan bir kafa motoruyla kullanılır.Gövde venturi (hava emiş) tarzıdır.SAdece boş gövdei durmaktadır.BEnce ps alacak olan bunu alıp uygun bir istediği motorla rahatça kullanabilir.Üzerinde atmanı ph 2000 motoru (bublemaguslara yapıyor) geliyor modifiye ederken bozdum.Ucuza veriyorum gerçekten bakabilrisiniz nette fiyatlarına bu 100S gövde büyük kasadır.Kasada hhiçbir çizik-kırık-dökük vs yoktur.İlk günkü kondüsyonundadır kutusunda durmaktadır.Kendim yeni ps topladığım için atıl durumdadır.Kargo alıcı ödemeli heryere kargolanır.Fiyatı 50ytl.

6. G.S.İ

G.S.İ

İsim:
    Orhan Eray Tosyalıoğlu

Sadece 2000L/h çırpıcılı bir motor alıp takacaksın ve 200-250 lt kadar ps olmuş olacak,forumlarda ikinci el uygun debili motorla güzel ps olur günceli.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş