1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

El Fab'ın Piko resifi

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde Montimahir tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Yabancı forumları takip edenlerin yakından tanıdığı, bence dünyanın bilinen en iyi piko sistemi olan Aaron Belandres' in 3 yıl süren piko resif macerası.

Kızıldeniz Akvaryum, KGEYGS, cirol ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mahir abi videonun başında her şey güzel gidiyordu ama üç yılın sonunda her şey bitti,keşke sonunu görmeseydim...:(

3. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Küçücük akvaryuma gerçekten dünyaları sığdırmış. El Fabl ın piko rehberi diye geniş bir makalesi de var yanılmıyorsam. İdeal bir piko nasıl kurulur üzerine. İmrendim doğrusu...

4. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Doğrudur, pikoseverlerin örnek alması gereken bir kurulum makalesi var. Aquaclear marka şelale filtreyi modifiye ediyor. Yanlız bir arkadaşım ile birlikte bu küçüklükte bir tankın başka bir tanktan desteksiz olamayacağı konusunda şüphelerimiz vardı, kendisine sorduğumuz sorular yanıtsız kaldı. Yine de çok başarılı bence.

Sonundaki halini görmek üzücüydü, zaten videodaki şarkı da "neden her güzel şey bitmek zorunda" diye gidiyor :)

-doctore- ve Alparslan bunu beğendi.
  5. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Adam ben bu işi başardım itirazı olan var mı ? Demiş.:)

Alparslan bunu beğendi.
  6. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Her hobicinin bazı sırları vardır elbet :)

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mahir abi ama sen bu kategori de değilsin,sorulan her şeyi anlatıyorsun...:)

8. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Alparslan sağol, makale, çeviri, kitaptan genel geçer bilgi aktarmak ile tecrübeyi olduğu gibi aktarmak arasında baya fark var. İkincisi daha fazla zaman, tecrübe ve "cömertlik" ister.

-doctore-, Alparslan ve Oceanic bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş