1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Elektirik şok kalemi

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde reis tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
  2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Elektirik şok kalemi

Yapımı basit fakat çok güzel bir şaka aleti olmuş.

Olcay abi senin bulduğun dıy videolara hayranım yahu :)

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Elektirik şok kalemi

DIY ve Olcay AKSU nekadar yakışıyor değilmi birbirine bu iki isim ? aliye:gif

Yolda yürürken vitrinlerin camını akvaryum olarak gören bir adam olarak DIY çalışmaları sıkı takip ettiğimdendir Fatih. haha:

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Elektirik şok kalemi

Valla Olcay abi bende bayılıyorum yaa abi sen dıy grup olsana. :D Bende yapıcam bu elektirikli şok kalemini. :D

Olcay abi sen vitrin camlarını akvaryum olarak görüyorsunda, bende nerde cam görsem diyorum aceba bunlardan akvaryum olur mu? Onu derkende kafamıza tokat yiyorum. :D :D Paylaşım için teşekkürler.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Elektirik şok kalemi

Bende bu sıralar çöp bidonu felan görünce bundan nasıl ps yaparım diye düşünüyorum. haha: Bu sıralar çokmu uğraştık ps işleri ile ne? dön:gif

6. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    Elektirik şok kalemi

Olcay bey paylaşımlarınızı ve filmleriniziseverek izliyoruz :)
    Ama kafama takıldı bu kalem piyasada 2,5tl en ucuz manyetolu çakmakda 0,50 tl toplamda 3 tlye malolacak bir çalışma sanırım
    ama ben bunun orjinalini hemde darbelisini 3 tlye satıyorum 1,5 voltluk pille çalışıyor.

Bilginize :hepiniziseviyorum:

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Elektirik şok kalemi

Merhabalar Murat bey, herşeyin sıfırını almış olsak gider kumda top oynarız öyle değilmi ? :) Birçoğumuzun çakmağının gazı bittiğinde çöpe atıyoruz.Bu bitik çakmalardan faydalanılabilir yenisini almak şart değil. Kalem ise bir milyoncularda 50 krş bile var. ( Ben aldım) Yani maliyet sizin dediğiniz gibi 3 tl değil,50 krş. ;) Ama varsayalım maliyet 3 tl olsun. Amaç birazda bazı şeyleri kendimiz yapmak değilmi ? Amacımız hem el becerimizi arttırmak hemde kendi yaptığımız birşeyi kullanmak.Yoksa ne önemi kaldı DIY çalışmaların ?

saygılar:gif

8. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Elektirik şok kalemi

Süper bişey ya smiley18.gif

9. taygun

taygun Guest

Elektirik şok kalemi

Özcan Bey beğenmişse oldu bu iş. dön:gif

10. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    Elektirik şok kalemi

Saygıyla karşılıyorum elbette dıy çalışmalara bi lafım yok ama arada bizde satalım kazanalım :) gizli:

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Elektirik şok kalemi

Satın tabi hocam. saygılar:gif

Ekmek kavgasına herzaman saygım sonsuzdur. Sizin sattıklarınız orjinal ve daha uzun ömürlü ürünlerdir şüphesiz.

12. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Elektirik şok kalemi

Abi bunun içine şofben manyetosu koysak nasıl olur çılgın:

13. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Elektirik şok kalemi

Olcay abi yaptığımız şey ne olursa olsun kendi yaptığımız daha değerli değilmidir ? Yada benim için kesinlikle öyle. Bunu arkadaşın sorduğunda nereden aldın diye ben yaptım demek çok daha güzel :) Dıy yapımların en iyi taraflarından biride bu. Ayrıca bu işin maddi konusuna gelirsek manyetolu çakmaklardan yürürken bile yerlerde görüyoruz. Kalem desen herkesin evinde vardır. Birazcık uğraşırsak yapımınıda 0 liraya düşürebiliriz diye düşünüyorum ;)

Olcay abi yeni dıy videolar bekliyoruz :)

14. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Elektirik şok kalemi

Bu gidişle portalda lepistes, sarıprenses vs.. yerine Macgyver'lar yetişecek :D

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Elektirik şok kalemi

Muhammed bunun içine şofben manyetosu taksak kalp şok makinası gibi birşey olur galiba. haha:

16. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Elektirik şok kalemi

Aynen öyle abi ;) 6.sınıfta iken yaz tatilinde babam arkadaşının yanına göndermişti(bir hafta çalıştım). Bir gün çakmak manyetosu ile çırakları korkutuyorum, bir an bir baktım yerdeyim kalfada bana şofben manyetosu ile vurmuş kıskıs gülüyor :D

17. taygun

taygun Guest

Elektirik şok kalemi

Süper bir espiri olmuş. :D :D

Sayfayı Paylaş