1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Elektrik kesintisi olacak semtler.

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde cirol tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Mrb Arkadaşlar ;

Oturduğum semtte (Avcılar) bu sabah 05:00'da elektrik kesintisi oldu ve hala devam etmekte ve dediklerine göre saat 15:00'da verilecekmiş.Biraz araştırırken bazı semtlerdede aynı kesintiler olacakmış.

Kesinti yapılacak yerler.

28 Kasım Pazartesi 08.00-17.00 saatleri arası, Bahçelievler İlçesi Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi (Tek Numaralar),

28 Kasım Pazartesi 09.00 -17.00 saatleri arası, Bağcılar İlçesi 100. Yıl Mahallesi 38.Sokak No: 1-51 arası ve civarı,

29 Kasım Salı 08.00-17.00 saatleri arası, Bahçelievler İlçesi Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi (Çift Numaralar),

29 Kasım Salı 09.00-17.00 saatleri arası, Bağcılar, İlçesi 100. Yıl Mahallesi, 38.Sokak No: 2-44 arası ve civarı,

29 Kasım Salı 09.00-14.00 saatleri arası, Sarıyer İlçesi Bahçeköy Beldesi Açelya Sokak ve civarı, Güngören İlçesi Merkez Mahallesi Merter Sokak,

30 Kasım Çarşamba 08.00-17.00 saatleri arası, Bahçelievler İlçesi Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi (Çift Numaralar),

30 Kasım Çarşamba 09.00-17.00 saatleri arası, Bağcılar İlçesi 100. Yıl Mahallesi 40.Sok ve civarı, Esenler İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi 1040, 1041, 1042, 1043, 1044, 775, 777. Sokaklar ve civarları,

30 Kasım Çarşamba 09.00-16.00 saatleri arası, Güngören İlçesi Merkez Mahallesi Muallim Naci Sokak,

1 Aralık Perşembe 08.00-17.00 saatleri arası, Bahçelievler İlçesi Kocasinan Mahallesi Zafer Sokak. (Tek Numaralar)

1 Aralık Perşembe 09.00-17.00 saatleri arası, Bağcılar İlçesi 100. Yıl Mahallesi 39. Sokak ve civarı,

1 Aralık Perşembe 07.00 - 19.00 saatleri arası, Kağıthane İlçesi Sanayi Mahallesi Büyükdere Cadddesi, Yamaç Sokak, Silahtar Sokak, Behçet Sokak ve civarı,

2 Aralık Cuma 08.00-17.00 saatleri arası, Bahçelievler İlçesi Kocasinan Mahallesi Mahmutbey Caddesi (Çift Numaralar),

2 Aralık Cuma 09.00-17.00 saatleri arası, Bağcılar İlçesi 100. Yıl Mah 41.Sokak ve civarı,

5 Aralık Pazartesi 09.00-17.00 saatleri arası, Bağcılar İlçesi 100. Yıl Mahallesi 43.Sokak ve civarı.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Elektrik kesintisi olacak semtler.

Tam 12 saat sonra elektrikler geldi.:motz:Rambo 12000 şarjlı hava motoru yaklaşık 8,5 saat kadar çalıştı geri kalan kısımda akvaryumdan kap ile su alıp boşaltarak işlemi yaptın.Çok şükür sorunsuz atlattım bugünü.

3. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Geçmiş olsun hala şu elektrik olayını çözemedik gitti

cirol bunu beğendi.
  4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Burak inan bugün sinirden ne yapacağımı şaşırdım.Dediğin gibi aslında bizim bu hobide en önemli sorunlardan biri bu kesintiler.Senede 1 defa oluyor oda hepside bedel.Yetkilileri aradığımda saat 14:00'da elektrik verilecek dediler ve aradan 3 saat geçti öyle verildi.

5. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

İnsan hayatının ciddiye alınmayan ülkemizde, elektrik kesintisi için yetkililerden bir şey beklemiyorum şahsen. Gece veya ben evde olmadığım bir anda elektrik kesilse binlerce lira para ve onca aylık emek çöpe gider. Konu çok iyi oldu ne zamandır ertelediğim UPS konusunu tekrar hatırladım ve tunçmatik teknik servisine mail attım. Bakalım ne cevap verecekler. Geçmiş olsun tekrardan,neyse ki sorunsuz atlamışsınız

cirol bunu beğendi.
  6. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Geçmiş olsun İsmail akülü hava motorunun önemi bu gibi durumlarda daha çok anlaşılıyor sanırım. Sen evdeyken olmasıda ayrı bir şans tabiki. Tekrar yaşanmaz inşallah

7. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

bu elektrik kesintisinden biz de etkilendik malesef, 12 saat sürdü insaf ya. Siz işi kolay yırtmışsınız geçmiş olsun.

Uygun ups araştırıyorum... Bir öneriniz var mı ?

Sayfayı Paylaş